lekarz Maria Sowa-Molska

Chirurg plastyczny

Polecm Pania doktor ,bardzo doswiadczony lekarz ,po operacji moje powieki wygladaja b dobrze , mila opieka w klinice

Operowałam powieki u doktork Molskiej. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wcześniej miałam straszne worki pod oczami, nie wyglądało to estetycznie a na dodatek strasznie postarzało. Po operacji wyglądam o wiele lepiej, znajomi mówią, że odmłodniałam. Zanim zdecydowałam się na operację chodziłam do wielu lekarzy. Doktor Molska wzbudziła moje zaufanie, bo jest konkretna i rzeczowa, a do tego ma wiele lat doświadczenia. Polecam klinikę Malię.

Robiłam powiększenie piersi u pani doktor.W 100 % polecam.Bardzo konkretna,sympatyczna kobieta.Wzbudza zaufanie.Znakomita opieka podczas rekonwalescencji.Moje 2 koleżanki również korzystały z usług doktor i także są bardzo zadawolone. Z czystym sumieniem polecam. Aga

Aga

100% profesjonalizmu i niesamowite podejście do pacjenta pani dr odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości polecam!

100% profesjonalizmu i niesamowite podejście do pacjenta
pani dr odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości
polecam!

pełna perfekcja! gorąco polecam! po 20 latach wreszcie bez wstydu patrze w lustro i czuje się pełnowartościowa kobietą!

pełna perfekcja!

u pani dr robiłam sobie uszy... od dzieciństwa były moim utrapienie - odtające sprawiały,że miałam ogromne kompleksy.. po skonczeniu 18 tki postanowilam sie z nimi raz na zawsze pożegnac... koleżanka poleciła mi dr Molską, i to była rewelacyjna decyzja! dzis mam nowe uszka i co najważniejsze - więcej pewności siebie! polecam!

u pani dr robiłam sobie uszy...

po skonczeniu 18 tki postanowilam sie z nimi raz na zawsze pożegnac...

koleżanka poleciła mi dr Molską, i to była rewelacyjna decyzja!
dzis mam nowe uszka i co najważniejsze - więcej pewności siebie!
polecam!

zdecydowanie polecam, zabieg, któremu się poddałam wykonany został w pełni profesjonalnie, moi znajomi, którym poleciłam tą klinikę mają równie pozytywną opinie o niej