Maria Stryszowska

Polecam Panią Doktor.Lekarz z powołania ,miałam usg prenatalne ,bardzo skrupulatnie wszytsko mi pokazała ,polecam .

OSTRZEGAM PRZED PANIĄ DOKTOR MARIĄ STRYSZOWSKĄ w DENT AMERICA W WIELICZCE!!! To najwieksza porazka z jaką w życiu sie spotkałam! Moja przypadłość jest dość poważna (mam HPV; w tym dwa szczepy wysoko onkogenne, nawracające silne stany zapalne, cytologia III oraz kłykciny). Nie dość, ze nie wyznała sie na kłykcinach (to ja je podejrzewalam, choć nigdy wczesniej nie miałam, wiec nie musiałam wiedziec jak wyglądają, ale Pani Doktor, żeby nie wiedziała. Stwierdziła, ze to tak ma być, to normalne). Ponadto na HPV przepisała mi leki na opryszczkę dla mnie i dla partnera! Faszerowaliśmy sie tym dość dlugo, zanim nie trafiłam do Profesora Basty. Powiedział, ze w ciagu swojej 40-letniej praktyki nie slyszał, aby na HPV stosować Haviran. I jako ciekawostke poprosił o nazwisko pani Doktror Stryszowskiej! Co więcej Kłykciny były, i to kilka, dość zaawansowane!

Kilkakrotnie przeprowadzała moje USG na izbie przyjęć Szpitala na Siemiradzkiego - sytuacje były bardzo stresowe, a Pani Doktor opanowana i wspierająca. Poza tym wszystko bardzo dokładnie tłumaczyła i sprawiała wrażenie bardzo kompetentnej.