lekarz Maria Szczawińska

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem! Jest nie tylko lekarzem, ale też kobietą i przyjacielem. Podczas wizyty poświęca mnóstwo czasu. Wprawdzie trzeba czekać na wizytę w dłuuugiej kolejce, jednak z całego serca potwierdzam, że WARTO. Prowadziła moją ciążę i zawsze mogłam na nią liczyć. Początkowo stwierdzili u mnie puste jajo płodowe. Pani doktor pocieszała mnie i czekałyśmy prawie do 8 tygodnia. W końcu pojawiło się pikające serduszko na usg. Teraz leży koło mnie 3 letnia dziewczynka - zdrowa, śliczna i kochana. Nigdy Pani doktor tego nie zapomnę. Inny lekarz wysłałby mnie na "czyszczenie", a Pani Maria wierzyła, że może jeszcze się uda. Cała ciąża przebiegała bez żadnych problemów, a dziecko urodziło się zdrowe.

Niestety Pani doktor nie zauważyła bardzo ciężkiej wady serca (HLHS) u mojej córeczki.Badania USG miałam wykonywane co miesiąc, a wada tak ewidentna i widoczna dla innego lekarza została nie zauważona przez Panią doktor. Przez przypadek w 9 miesiącu ciąży zauważył ją inny lekarz na rutynowym badaniu USG. Najgorsze jednak było to że jak dowiedziała się o wadzie to z przerażeniem stwierdziła że już nie może się mną zajmować i że bardzo mi współczuje bo czekają mnie teraz ciężkie chwile.Zostałam sama bez lekarza w 9 miesiącu ciąży. Jak było wszystko ok to Pani doktor była taka serdeczna i troskliwa a potem uciekła od odpowiedzialności. Córeczka urodziła się pod opieką innego cudownego lekarza, niestety wada była zbyt poważna i odeszła. Jakby Pani doktor wcześniej ją zauważyła ok. 12 tyg ciąży to mogłabym jechać na operacje balonikowania do Niemiec. Raz już taką wadę u innego dziecka też nie zauważyła. Niestety została trauma i wielki żal i smutek po stracie ukochanego i jedynego dziecka.

Wspaniały lekarz wprawdzie z zasadami, które albo się podobają albo nie. Nie naciąga na kasę. Naprawdę polecam tym, którzy wierzą w naturę

Polecam wszystkim ceniącym naturalne i zdrowe podejście do macierzyństwa! Dla osób, które wiedzą czego chcą:)

niestety lekarka nie potrafi oddzielić swoich poglądów religijnych od pracy,to jest troche uciązliwe,dlatego zrezygniowałam, ale dla panie mocno praktykujące jak najbardziej beda zadowolone, tylko naturalne,katolickie sposoby na zycie i leczenie

bardzo dobry lekarz,nie naciąga na kasę ,dobry kontakt z pacjentem ,dokładna POLECAM!!!!

Lekarz godny polecenia,ja osobiście jestem bardzo zadowolona,nie mogłam wybrać lepiej

Te oceny mowią waszystko - nie polecam nikomu. Leczy na inne schorzenia, które z rzeczywistościa nie maja nic wspolnego. Stanowczo odradzam.

To wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek

To wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek

Prowadziła moje dwie ciąże z powodzeniem.

Prowadziła moje dwie ciąże z powodzeniem.