lekarz Maria Szczurak

Dermatolog

Lekarz bardzo dobry trafiłam do pani doktor po wielu wizytach u innych lekarzy -pomogła mi bezbłędnie . Dokładnie wytłumaczyła mi sposób leczenia .Bardzo miła i taktowna .

Dokładnie wytłumaczyła mi sposób leczenia .Bardzo miła
i taktowna .

bardzo dobry lekarz ,zawsze wysłucha, doradzi.Panią doktor polecało mi wielu znajomych,którym też pomogła. Przyjmuje dużo pacjentów jest kompetentna. uwaga-wszystkim nie dogodzisz ,szczególnie histerykom!!!!

bardzo dobry lekarz ,zawsze wysłucha, doradzi.Panią
doktor polecało mi wielu znajomych,którym też pomogła.
Przyjmuje dużo pacjentów jest kompetentna.
uwaga-wszystkim nie dogodzisz ,szczególnie histerykom!!!!

Bardzo nieprzyjemna "Pani Doktor" odradzam wizyty u tego typu lekarzy. Chamska i opryskliwa,szkoda że tacy ludzie w ogóle pracują jako lekarze, w końcu są po to by leczyć a nie po to by pyskować. W sytuacjach nagłych , niestety nie możemy liczyć na fachową i szybką poradę. Beznadziejny lekarz!

Zaangażowanie w problem Pani doktor zerowy, w ciszy wypisane recepty, leczenie szablonowe a o podejściu holistycznym zapomnijcie. Żadnych wskazówek porad, plus wizyty wypisana recepta.

Doktor spóźnialska, przyjmuje wszystkich pacjentów ale o dużym zaangażowaniu nie mozna powiedzieć. Leczenie nie trafione, może marne pocieszenie ale pozostali specjaliści również nie pomogli. Biegałam tylko na badania z wynikami na wizytę i nie wiele się dowiedziałam co mi dolega, a farmaceutyki nie podziałały