lekarz Marian Gustyński

PAN DOKTOR, JEST BARDZO DOBRYM I MIŁYM CZŁOWIEKIEM. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U NIEGO, I W SZPITALU. JEST BARDZO DELIKATNY, UPRZEJMY, I DOKŁADNIE STAWIA I TŁUMACZY DIAGNOZĘ. PODCZAS BADANIA WOGULĘ NIE CZUJĘ ŻADNEGO SKRĘPOWANIA. POLECAM!!! TYM KTÓRE NIE MIAŁY JESZCZE OKAZJI Z KORZYSTAĆ Z WIZYT U PANA DOKTORA.

polecam doktora ,jest bardzo miłym,uprzejmym i budzącym zaufanie lekarzem,ani razu się nie zawiodłam,powierzyłam Mu swoją ciążę i nie zawiodłam się,bo szczęśliwie urodziłam zdrowego synka i nie miałam żadnych problemów czy komplikacji.Dziękuję za opiekę i na pewno będę polecać doktora innym koleżankom.

Nie polecam zadnej kobiecie wizyty u tego lekarza. Przyjmował mnie na oddziale w szpitalu. Miałam krwawienie w 7 tyg.ciąży. Był bardzo nieuprzejmy, krzyczał. Bardzo niedelikatny,żadnej empatii. Podczas badania stwiedził, że z tej ciąży nic już nie będzie i trzeba czyścić. Miałam wrażenie,że jestem u weterynarza, a nie u ginekologa.

Nie polecam zadnej kobiecie wizyty u tego lekarza.

Polecam dr. Gustyńskiego. Fachowo zajął się mną przy porodzie. Mieszkam koło Jeleniej Góry, ale na wizytę jeżdżę właśnie do Niego. Godny zaufania i polecenia.

Uważam,że Dr Gustyński jest świetnym lekarzem....kiedy zmarło moje pierwsze dziecko to moglam liczyc na Pana doktora,ktory pomogl mi zrobic kompletne badania w zwiazku z tym zdarzeniem... Polecam :)

Polecam :)

Polecam najlepszy ginekolog w Lubaniu :)

Polecam najlepszy ginekolog w Lubaniu :)

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże, zajął sie fachowo moim pobytem w szpitalu, zawsze uprzejmy i delikatny w badaniu. polecam

Lekarz , któremu naprawdę warto zaufać . Polecam wszystkim !

Lekarz , któremu naprawdę warto zaufać . Polecam wszystkim !

Polecam dr Gustynskiego, lekarz godny zaufania ;)

Polecam dr Gustynskiego, lekarz godny zaufania ;)

POlecam!!!!Lekarz ktoremu warto zaufac.Dla mnie idealny

POlecam!!!!Lekarz ktoremu warto zaufac.Dla mnie idealny