Marian Lipartowski

Unikac!!! Po upadku na nadgarstek ow konowal zdiagnozowal stluczenie na podstawie TYLKO zdjecia rtg NIE SPOGKADAJAC NA REKE ANI RAZ!!! Jak wiadomo rtg pokazuje tylko tkanki twarde (kosci) wiec nie wiem skad zalozenie, ze ze stawami, wiezadlami i sciegnami wszystko ok BEZ DOKONANIA OGLEDZIN. Nie zalecil zadnego leczenia, odradzil bandaz elastyczny (nie zwazajac na fakt, ze usmierza on nieco bol podtrzymujac nadgarstek) oraz nie zwrocil uwagi na fakt, iz owa reka jest BARDZO potrzebna do wykonywanego przeze mnie zawodu. Wyszlam z gabinetu z wrazeniem, ze mam wieksza wiedze od niego. Odradzam!!!

zgadzam sie z poprzednikiem. w zyciu nie trafilam na gorszego lekarza. powinien stracic prawo do wykonywania zawodu bo i tak nie wykonuje go odpowiednio. rowniez odradzam!!

Lekarz tragiczny. Zero uprzejmości i delikatności. Pacjentów traktuje jak zło konieczne. Chyba brak powołania, a tylko kasa się liczy. Omijajcie szerokim łukiem!!!!