lekarz Marian Nalaskowski

Urolog

To najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!Kompetentny.przede wszystkim lubiący swój zawód.lubiący ludzi..WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!!!! DAJĄCY WIARĘ I NADZIEJĘ!!!! Nie ma takiego drugiego nigdzie!!! polecam wszystkim a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego ANNA

Pana Doktora charakteryzuje głęboka wiedza medyczna i wzorcowa kultura traktowania pacjentów.

Szkoda, że takich lekarzy nie ma w przychodniach! Myślę, że inaczej myślelibyśmy o państwowej służbie zdrowia. Szczerze polecam, bo czuje się kompetencję, doświadczenie i rozległą wiedzę

niezwykle kompetentny lekarz , cudowny człowiek. polecam.

niezwykle kompetentny lekarz , cudowny człowiek.
polecam.

lekarz który wzbudził moje zaufanie.Kompetentny w swojej dziedzinie

lekarz który wzbudził moje zaufanie.Kompetentny w swojej dziedzinie

Od 4 lat mam problemy zdrowotne z drogami moczowymi. Nikt nie potrafił zdiagnozowac mojego problemu. Pana doktora poleciła mi znajoma. Zapewniam - warto! Nareszcie wiem, co mi jest. Jestem odpowiednio leczona.Przemiły, sympatyczny lekarz, traktujący pacjenta z godnością. Kompetentny i życzliwy. Polecam! WS.

Anioł nie lekarz! Okropna dla nas diagonoza (rak u bardzo młodego człowieka), a Pan doktor wspomógł nas ogromnie - bez obiecywania, ale dając ogromną nadzieję, budując wiarę. Pozdrawiamy serdecznie, odezwiemy się na pewno. Na dniach zaczynamy radioterapię radykalną. Dzięki Panu doktorowi wierzymy :))) Polecamy wszystkim - nie ma lepszego lekarza!!!!! Asia i Sławek

Asia i Sławek

To absolutny geniusz urologii. Człowiek o ogromnej wiedzy medycznej i fantastycznej intuicji lekarskiej. Wyciągnął mnie z głębokiego "doła". Chyba głęboko wierzący katolik.

Wspaniały lekarz.Pomógł mojej mamie wtedy gdy w publicznej służbie zdrowia stwierdzili że jest za stara na leczenie pęcherz z nietrzymania moczu.Polecam gorąco tego lekarza.

Najlepszy specjalista w Toruniu. 100% profesjonalizmu i ogromne doświadczenie, niezwykle ludzkie podejście do pacjenta.