lekarz Marian Owoc

Reumatolog, Internista

ja osobiscie nie bylem u niego, ale moja mama ktora jest pielegniarka miala do czynienia z pacjentami leczonymi przez owoca.. rany w fatalnym stanie, jego masc tylko pogorszala sprawe :/ nadto podobno w szpitalu poparzeni ludzie wolali z bolu o jakis srodek przeciwbolowy, a on sobie spacerowal korytarzem i mial ich w nosie..

Dr Marian Owoc jest genialny! a jego maść działa nie tylko na poparzenia i rany, blizny,odleżyny itp. - ale też na innego rodzaju dolegliwości. Próbujcie a zobaczycie.

Bardzo mądry lekarz wyleczył moją tesciową z oparzenia.Polecam tego lekarza każdemu.

leczy mojego syna uratował jemu nogę po oparzeniu, która była do amputacji. Koszt wizyty z maściami otrzymanymi.Lekarz, który powinien być nieśmiertelny, co zrobimy jak Jego nam braknie.

Rewelacja - i człowiek i jego kuracje,oby więcej takich lekarzy. Dzisiejsza tzw wielka MEDYCYNA powinna brać przykład z takich ludzi jak doktor Owoc

Pana Doktora nie znam jako internisty,ani reumatologa,ale wspaniałego lekarza dla osób poparzonych,jego maści łagodzą ból,po ich stosowaniu nie zostają ŻADNE ślady na ciele.Wizytę u niego polecam każdemu kto został poparzony,zarówno ogniem,wodą,czy wszelkimi innymi substancjami!Jest to naprawdę miły człowiek i traktuje chorych "po ludzku"!Nie podaję kosztów wizyty,bo zależą one od ilości maści jakiej będziemy potrzebować!