lekarz Marian Sienkiewicz

1,6
1,8

Nie wiem dlaczego takie srogie opinie. Lekarz jest naprawdę w porządku. Pomimo kolejek sporych lekarz był wyrozumiały, potrafił pomógł, doradzić. Polecam.

Szkoda czasu na tego Pana, najgorszy lekarz jakiego spotkałem, skory do ocen, nie do pomocy ludziom. Zdecydowanie jedna gwiazdka to za dużo.

To najgorszy lekarz z jakim się spotkałam!Wulgarny,chamski ,bezczelny klamca ,nie pomagający umierajacemu czlowiekowi. Ma czas na wszystko tylko nie dla pacjentów! On nie zasługuje na tytul LEKARZ! Izba lekarska się dowie o jego praktykach i mam nadzieję że dostanie zakaz wykonywania zawodu!

Weterynarz ma więcej uczucia i moralnego podejścia do zwierząt niż pan Sienkiewicz do ludzi. Nigdy w życiu nie trafiłam na lekarza bardziej beszczelnego i pewnego co do racji w swojej arogancki. Pacjentów przyjmuje z łaską i pretensją jak by robił to za karę. PS nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę w ocenie!

przyjmuje z łaską i pretensją jak by robił to za karę.
PS nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę w ocenie!

Wszystkim co sie do niego wybierają życzę powodzenia...szkoda czasu i zdrowia na tego KONOWAŁA zwanego chirurgiem...NIE POLECAM !!!