lekarz Marian Sienkiewicz

Chirurg ogólny

To najgorszy lekarz z jakim się spotkałam!Wulgarny,chamski ,bezczelny klamca ,nie pomagający umierajacemu czlowiekowi. Ma czas na wszystko tylko nie dla pacjentów! On nie zasługuje na tytul LEKARZ! Izba lekarska się dowie o jego praktykach i mam nadzieję że dostanie zakaz wykonywania zawodu!

Weterynarz ma więcej uczucia i moralnego podejścia do zwierząt niż pan Sienkiewicz do ludzi. Nigdy w życiu nie trafiłam na lekarza bardziej beszczelnego i pewnego co do racji w swojej arogancki. Pacjentów przyjmuje z łaską i pretensją jak by robił to za karę. PS nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę w ocenie!

przyjmuje z łaską i pretensją jak by robił to za karę.
PS nie zasługuje nawet na jedna gwiazdkę w ocenie!

Wszystkim co sie do niego wybierają życzę powodzenia...szkoda czasu i zdrowia na tego KONOWAŁA zwanego chirurgiem...NIE POLECAM !!!