lekarz Marian Szubstarski

hm kompetencje chyba kasjera no cóż nie mogę polecić oddział ortopedii to jakaś pomyłka to prywatny folwark o przepraszam dobrzy są w amputacjach tyle w temacie

Świetny lekarz zna się na rzeczy z wielkim sercem dla pacjentów..Jednym słowem złota rączka,warty polecenia..Dzięki niemu nie mam obaw przed kolejną operacją drugiego kolana :) Po udanej operacji znaczną widzę poprawę..minoł uciążliwy ból..Pozdrawiam Pana Doktora i cały personel w Kraśniku..Do zobaczenia :)

Mam mieszane uczucia, leczyłam u niego kolano, postawił taką diagnozę, że nawet chłopcy w prywatnym gabinecie rehabilitacyjnym złapali się za głowę. Ale z kolei ręce, które mi operował zrobił świetnie. Jest bardzo miły i sympatyczny. Jednak mam wrażenie że dopiero się uczy...

Jest bardzo miły i sympatyczny. Jednak mam wrażenie że dopiero się uczy...

Nawet sam Pan Profesor potwierdzil diagnoze w 100% jestem nawet zdumiona tym faktem...bardzo polecam tego lekarza!

Spełnia oczekiwania pacjenta, jest osobą kompetentną, godną polecenia.

Spełnia oczekiwania pacjenta, jest osobą kompetentną, godną polecenia.

Polecam tego lekarza, ma podejście jest bardzo miły i uprzejmy, indywidualne podejście

Świetny lekarz którego mogę polecić każdemu. Mogę nawet powiedzieć że najlepszy w regionie.

Raczej nie polecam wizyt i leczenia u tego pana doktora, po wykonanej nieudanej operacji pozostalo uszkodzenie trwale , które wymaga kolejnej operacji, ale teraz ostrożniej wybiorę lekarza.

jest dobrym lekarzem ale panie w rejestracji sa podłe i w taki sposób tracji lekarz Jak się juz dostane

Bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytlumaczyl, wyjasnil. Poswiecil tyle czasu ile bylo trzeba Jestem bardzo zadowolona i napewno powroce

Jestem bardzo zadowolona i napewno powroce