lekarz Mariana Madejska

Pani doktor to wspaniała osoba. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Ma czas porozmawiać i wszystko wytłumaczyć. Pełny profesjonalizm. Diagnozy stawiane są bardzo trafne. Polecam w 100 % pediatrę.

Bardzo dobry pediatra.Jestem pozytywnie zaskoczona podejściem do dziecka i profesjonalizmem.Chciałabym żeby takich pediatrów było coraz więcej. Szkoda ze w przychodni w Sosnowcu pracuje tylko raz w tygodniu.

Super pediatra, dokładna, starannie przygląda się dziecku. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Nie bagatelizuje pytań rodzica. Polecam.

Pełen profesjonalizm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W dosłownym tego słowa znaczeniu