lekarz Mariola Figurska

Pediatra

3,9

CUDOWNY lekarz i naprawde nie moge sobie wyobrazić aby Pani Doktor mogla byc dla kogos nieuprzejma, az chcialabym dac pstryczka w nos tym, ktorzy maja jakiekolwiek zastrzezenia, ale jesli ktos nie chce to nie namawiam - mnejsza kolejka i szybciej sie dostane;))) a moja ocena dla Pani Doktor to 6.0!!!;) gdyby tylko wszyscy tacy byli... a gadula jest ale taka kochana gadula;))

a moja ocena dla Pani Doktor to 6.0!!!;) gdyby tylko wszyscy tacy byli...
a gadula jest ale taka kochana gadula;))

Bardzo miła i kompetentna Pani doktór. Z jej usług korzystaliśmy już kilka razy. Zawsze miała dla nas dużo czasu, o wszystkim opowiadała, a przede wszystkim super leczyła i nadal leczy nasze dziecko. Nasze wizyty miały zarówno charakter prywatny jak i publiczny. I nie ma żadnej różnicy w podejściu do pacjenta. Polecam Panią doktór wszystkim.

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, stosuje szybkie i skuteczne leczenie, osoba bardzo uprzejma i zawsze życzliwa pacjentom i ich rodzicom.

Pani Doktor jest wspaniała. Moje dzieci bardzo lubią wizyty w gabinecie dr.Figurskiej. Rozmowa zawsze konkretna, klarowna, opis dolegliwości jasny i zrozumiały. Pani Doktor jest faktycznie dostępna w weekendy, święta i późną porą, polecam bardzo.

Zarówno podczas wizyty domowej, jak i w prywatnym gabinecie pani doktor była uprzejma i konkretna. Odwracała uwagę dziecka od badania pokazując mu zabawki i książeczki. Badanie odbywało się bez pośpiechu. Odnotowała objawy i wyjaśniła jakie leki do czego przepisuje. W sytuacji, kiedy nie tylko dziecko jest chore, leczy całą rodzinę. Antybiotyk przepisuje w uzasadnionych przypadkach. Image kolorowy i brzęczący, myślę, że to może być min. chwyt na dzieci. Poza tym gaduła :)

Lekarz chyba kompetentny, ale niestety w ciagu wizyty (20min.) nie wszystkiego można sie dowiedzieć, ponieważ w kolejce czeka następny pacjent i nie ma czasu na zapytania. Umawiając wizyty co 20 min i "kasując" każde dziecko na 80 zł wychodzi niezła suma dla lekarza, a rodzice wychodzą niekoniecznie usatysfakcjonowani.

Zwróciło moją uwagę, że pozytywnie oceniają p. doktor osoby, które miały do czynienia z wizytą prywatną a negatywnie - odwiedzające przychodnię POZ. Ja zgadzam się z osobami opisującymi p. dr jako b. niemiłą dla dorosłych i bez właściwego podejścia do małego pacjenta. Przez odmowę skierowania na badania i wdrożenia leku p/alergicznego moje dziecko już w kilka dni po wizycie było w ciężkim stanie i musiałam szukać prywatnego lekarza, który zrobił co należy w takim przypadku. Wg p.dr Figurskiej do czasu następnej wizyty za 3 mies. miałam tylko obserwować objawy alergii u dziecka!!!

Od ponad roku dr Figurska zajmuje się naszym synkiem. Wizyty są prywatne i tzw. państwowe. Jesteśmy zadowoleni. Pani doktor znajduje czas dla pacjenta w święta i weekendy. Polecamy.

Bardzo miła pani, szczegółowo odpowiada na pytania, sympatyczna i ciepła dla małych pacjentów, osiągalna w wekendy a nawet w święta

Powiem tak ;pani doktor ma swoje humory,ale raczej jest dobra w tym co robi,zawsze z uwagą słucha.