Mariola Niepołońska-Ilnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

3,5
3,5

Jeden z psychoterapeutów, którzy chyba specjalizowali się w tym kierunku zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Po kilku spotkaniach z Panią Mariolą miałem poważne wątpliwości co do jej umiejętności. Egocentryczna, bardziej szkodząca niż pomagająca. Stanowczo odradzam

Po paru spotkaniach u P.Marioli polepszyły mi się relacje z rodzicami.Teraz z perspektywy czasu wiem ze gdyby nie pomoc tak dobrego psychologa nic by się na lepsze nie zmieniło.

dzięki niej mam drugie lepsze życie :) zrozumiałam co to jest terapia, co to szczeście , co to czarna owca i co to nowe zycie i nowa ja :)polecam

super babka, tylko polecac i polecac :) na kazdy problem :)

super babka, tylko polecac i polecac :)
na kazdy problem :)