dr n. med. Mariusz Barański

Ortopeda

Wspaniały specjalista, skuteczny i co jest rzadkością rozmawiający z pacjentem i jego rodziną. Mówi o chorobie w sposób prosty i jasny, przedstawia tok leczenia. Wielkie dzięki za czas poświęcony pacjentowi i rodzinie.

Pan Doktor poradził sobie z zakarzeniem moich kaletek maziowych w kolanie i łokciu gdzie inni lekarze powiedzieli otwarcie że nie są w stanie sobie z tym poradzic..... Atmosfera na oddziale panuje taka że wiesz że będzie dobrze mimo nieciekawych rokowań. Profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym możliwym poziome. Chapeau bas Panie Doktorze, Chapeau bas....

... no cóż :) Po 7-miu latach leczenia , 23 zabiegach i mozolnej pracy Pana Barańskiego chodzę na własnej nodze ... nic tak naprawdę nie muszę już więcej pisać :) Zwiedziłem sporo szpitali ... wiele prywatnych klinik łącznie ze Szwecją Módlcie się wszyscy żeby ... nasz Barański żył wiecznie ... bo wielu , bardzo wielu ludziom uratował zdrowie

... no cóż :)
Zwiedziłem sporo szpitali ... wiele prywatnych klinik łącznie ze Szwecją

Pan doktor podchodzi to każdego pacjenta bardzo profesjonalnie, jest znakomitym fachowcem w dziedzinie zakażeń narządu ruchu, operował moją nogę 3 razy i zapobiegł amputacji. Jako człowiek jest bardzo miły, troskliwy i uprzejmy. Gdy jest potrzebna pilna konsultacja telefoniczna z drugiego końca Polski, umawia się z pacjentem na dany dzień w bardzo szybkim terminie. Niech większość lekarzy specjalistów weźmie z niego ten bardzo dobry przykład!!!

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Serdeczny, ciepły, troskliwy i bardzo mądry. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajdzie czas dla potrzebującego człowieka. Takich lekarzy , prawdziwych i z powołania powinno być więcej.... Z czystym sumieniem zawsze polecam go innym... Wierzę w niego, bo wiele razy bardzo mi pomógł.

Wspaniały lekarz ! godny polecenia wszystkim. Miałam problem z kolanami, przy pierwszej wizycie od razu dostałam diagnozę, co i jak dalej robić. Prześwietlenie zrobione od ręki, bez żadnych skierowań i czekania. Miły, uprzejmy i kompetentny. Widać od razu że zna sie na swojej pracy a nie tak jak inni lekarze. naprawdę godny polecenia lekarz !!!!!

Bardzo kompetentny specjalista. Uczciwie i z wielką troską stawia diagnozy. U pacjentów potrafi wzbudzić zaufanie. Więcej takich lekarzy, to służba zdrowia mogłaby wyleczyć się ze swojej trwającej latami choroby.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wyleczył mi zakażenie po operacji( w innym szpitalu).

Witam. Gdzie prywatnie przyjmuje doktor Mariuz Barański? Będę wdzięczna za informacje.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)