Lekarz godny polecenia ! wszystko wytłumaczy ! 3 razy tak !!!! Bardzo dobre podejśie do pacjentów,polecam polecam polecam !

Jak najbardziej godny polecenia , choć to moja pierwsza wizyta u pana doktora to jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :-)

Jednym słowem Polecam , bardzo dobry ginekolog , chodziłam do niego sporadycznie w czasie ciąży ponieważ kompetentnie jak żaden inny lekarz potrafił mi wszystko wytłumaczyć

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre podejśie do pacjentów, nie zamiata problemów zdrowotnych pod dywan, tylko je rozwiązuje.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rzetelny, kompetentny, poświęca wiele czasu swoim pacjentkom, tłumaczy najbardziej zawiłe problemy zdrowotne, zawsze pod telefonem. Pełna opieka medyczna. Specjalista w swojej dziedzinie!! Gorąco polecam.

Mogę tylko napisać, że uratował moje dziecko, które urodziła się na początku 7 miesiąca.

Niema lepszego lekarza ginekologa w Barlinku .Naprawde ja chodze co jakiś czas do niego na wizyty i jestem zadowolona .Pan doktor jest godn polecenia .

Jednym słowem SUPER LEKARZ!!! aby inni lekarze wzorowali się na takim doktorze.Polecam w 100%

Polecam dr. Borowskiego, jest bardzo miły, delikatny, kompetentny, na zadawane pytania odpowiada zrozumiale, wszystko dokładnie tłumaczy.

ja powiem tak dr Borowski prowadził moją ciąże i byłam bardzo zadowolona ale to było 5 lat temu był wtedy "człowiekiem" a teraz jest tylko lekarzem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Barlinek"?

Dariusz Olejnik

"ŻYJMY ZDROWO" Iwona Olejnik - Pastorini