dr Mariusz Borowski

Lekarz godny polecenia ! wszystko wytłumaczy ! 3 razy tak !!!! Bardzo dobre podejśie do pacjentów,polecam polecam polecam !

Jak najbardziej godny polecenia , choć to moja pierwsza wizyta u pana doktora to jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :-)

Jednym słowem Polecam , bardzo dobry ginekolog , chodziłam do niego sporadycznie w czasie ciąży ponieważ kompetentnie jak żaden inny lekarz potrafił mi wszystko wytłumaczyć

ja powiem tak dr Borowski prowadził moją ciąże i byłam bardzo zadowolona ale to było 5 lat temu był wtedy "człowiekiem" a teraz jest tylko lekarzem

Mogę tylko napisać, że uratował moje dziecko, które urodziła się na początku 7 miesiąca.

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre podejśie do pacjentów, nie zamiata problemów zdrowotnych pod dywan, tylko je rozwiązuje.

Jednym słowem SUPER LEKARZ!!! aby inni lekarze wzorowali się na takim doktorze.Polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rzetelny, kompetentny, poświęca wiele czasu swoim pacjentkom, tłumaczy najbardziej zawiłe problemy zdrowotne, zawsze pod telefonem. Pełna opieka medyczna. Specjalista w swojej dziedzinie!! Gorąco polecam.

Polecam dr. Borowskiego, jest bardzo miły, delikatny, kompetentny, na zadawane pytania odpowiada zrozumiale, wszystko dokładnie tłumaczy.

Niema lepszego lekarza ginekologa w Barlinku .Naprawde ja chodze co jakiś czas do niego na wizyty i jestem zadowolona .Pan doktor jest godn polecenia .