lekarz Mariusz Chmielewski

Neurolog

Bardzo polecam tego lekarza świetny specjalista z doskonałym podejściem:))

Bardzo polecam tego lekarza świetny specjalista z doskonałym podejściem:))

za usluge ktora kosztuje u pana chmielewskiego 50 złotyh-laser 1 zabieg, Jeleniej Górze placi sie az 8zł

Żeruje na pacjencie tak długo jak to tylko możliwe. Nie ma koncepcji leczenia, trzyma się swoich wyuczonych zasad, które nie są skuteczne. Najczęściej przepisuje masę leków, zero jakiś ćwiczeń, dokładnych badań pod kontem zdiagnozowania choroby. Pan Chmielewski jest bardzo miły i uprzejmy, ale za 150 zł to każdy byłby czarujący? Osobiście nie polecam tego neurologa, bo nie za wiele pomoże.

po 10 minutach powiedział mi więcej niz kilku lekarzy leczących mnie wcześniej przez całe lata. Mylili się. u innych leczyłem sie ponad 4 lata. u niego 4 tyg. pozdrawiam

Podchodzi profesjonalnie do pacjenta, szuka środowiska przyczyn, dopiero później leczy. Więcej takich lekarzy.

Więcej takich lekarzy.

Jest to kompetentny, rzeczowy bardzo miły pan dokt. który wyczerpująco odpowiada na maje pytania.W gabinecie poświęca nam dużo czasu. Polecam

Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi w przypadku, gdy inny lekarz w Bolesławcu zaczynał mnie leczyć calkowicie w innym kierunku, zapewne nie w tym właściwym.

Polecam wszystkim miły lekarz ,pomógł mi bezinteresownie na oddziale neurologicznym.powiedział co mam robić, z mamą którą dotknoł udar mózgu.i przebywała w innym szpitalu gdzie nie pracuje doktor.inny lekarz nie poradził by mi co mam robić ,tak jak to było w szpitalu w jeleniej górze pani ordynator mnie zbyła ,naprawdę dobry fachowiec polecam jeszcze raz.

Ja rowniez szczerze polecam doktora Chmielewskiego.To on zdjagnozowal mi Stwardnienie rozsiane,we wczesnym stadium,gdzie nie bylo odpowiedniej ilosci dowodow,na to ze te chorobe mam.Mysle ze inni lekarze niebyliby tak pewni jak on,nawet kiedy mialam kontakt z lekarzem za granica niezdjagnozowanoby mi tej choroby.Uwazam ze to dzieki niemu chodze jeszcze na wlasnych nogach!A moja opinia do wszystkich-uwazam ze polscy lekarze sa lepiej doswiadczeni,i maja wieksza wiedze, od lekarzy zzagranicznych.

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, co nie przeszkadza mu być również wspaniałym, otwartym człowiekiem. Szkoda, że inni lekarze nie potrafią tak rozmawiać z pacjentem, jak Pan doktor i być jednocześnie tak dobrym lekarzem, jak On.