lekarz Mariusz Chmielewski

3,7
3,7
3,5
3,5

Bardzo polecam tego lekarza świetny specjalista z doskonałym podejściem:))

Bardzo polecam tego lekarza świetny specjalista z doskonałym podejściem:))

Żeruje na pacjencie tak długo jak to tylko możliwe. Nie ma koncepcji leczenia, trzyma się swoich wyuczonych zasad, które nie są skuteczne. Najczęściej przepisuje masę leków, zero jakiś ćwiczeń, dokładnych badań pod kontem zdiagnozowania choroby. Pan Chmielewski jest bardzo miły i uprzejmy, ale za 150 zł to każdy byłby czarujący? Osobiście nie polecam tego neurologa, bo nie za wiele pomoże.

po 10 minutach powiedział mi więcej niz kilku lekarzy leczących mnie wcześniej przez całe lata. Mylili się. u innych leczyłem sie ponad 4 lata. u niego 4 tyg. pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi w przypadku, gdy inny lekarz w Bolesławcu zaczynał mnie leczyć calkowicie w innym kierunku, zapewne nie w tym właściwym.

Uważam iż lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Gdy poprosiłem o zlecenie na tomograf i zabiegi dostałem tylko tabletki gdyż jak to powiedział lekarz POWINNY pomóc. Absolutnie nie polecam tego lekarza.

Jest to kompetentny, rzeczowy bardzo miły pan dokt. który wyczerpująco odpowiada na maje pytania.W gabinecie poświęca nam dużo czasu. Polecam

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, co nie przeszkadza mu być również wspaniałym, otwartym człowiekiem. Szkoda, że inni lekarze nie potrafią tak rozmawiać z pacjentem, jak Pan doktor i być jednocześnie tak dobrym lekarzem, jak On.

Podchodzi profesjonalnie do pacjenta, szuka środowiska przyczyn, dopiero później leczy. Więcej takich lekarzy.

Więcej takich lekarzy.

Najbardziej podoba mi się w lekarzu że tłumaczy chorobę i kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.

Bardzo dobry neurolog, wzbudzajacy zaufanie, uprzejmy, mily i kompetentny. Polecam!