lekarz Mariusz Doroszkiewicz

Badanie w pośpiechu, zignorowana uwaga o tym, że mam astygmatyzm. W efekcie źle dobrane okulary... Łzawią mi oczy, a po godzinie używania zaczyna mnie boleć głowa. NIE POLECAM - szukajcie okulisty, który poświęci Wam odpowiednią ilość czasu i zbada kompleksowo.

Łzawią mi oczy, a po godzinie używania zaczyna mnie boleć głowa.

żenada, żenada, żenada Dzięki Panu doktorowi moje dziecko nosiłoby okulary + 3, a po konsultacjach z innymi specjalistami okazało się że NIE MA WADY WZROKU!!! Wizyta przeprowadzona w pośpiechu, bez zbędnych wyjaśnień. Nic dodać nic ująć. Zmarnowany czas na oczekiwanie w kolejce.

Mimo iż była to wizyta prywatna lekarz poświęcił minimum czasu na badanie i rozmowę, wizyta byla porzeprowadzona w bardzo dużym pospiechu. Lekarz nie raczył odpowiadać na pytania pacjęta ani też ,,laskawie'' wyjaśnić istoty leczenia i podjętych środków.

najlepszy lekarz, o ludzkim obliczu, od kilku lat jestem jego pacjentką, godny polecenia dla każdego

nie naciąga diagnostyka wg światowych zaleceń

nie naciąga diagnostyka wg światowych zaleceń

Super Lekarz- Szczerze polecam:)Dokładne badanie okulistyczne, potrafi wysłuchać, doradzić bardzo kompetentny

nie znam lepszego i bardziej ludzkiego lekarza w elblągu. większość starych wyżeraczy powinno się się od niego uczyć. jeśli nie kompetencji, to przynajmniej podejścia do pacjenta.życzę wszystkiego dobrego.

kompleksowa diagnostyka jaskry / GDx i HRT/

kompleksowa diagnostyka jaskry / GDx i HRT/

Od wielu lat jestem pacjentką Przychdni Okulistycznej Przy ulicy 1000 Lecia.

Od wielu lat jestem pacjentką Przychdni Okulistycznej Przy ulicy 1000 Lecia.