lekarz Mariusz Dydyk

3,2
3,4
3,6
3,3

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u dr Dydyka. Lekarz bardzo konkretny i profesjonalny. Mój przypadek (konflikt udowo-panewkowy stawów biodrowych w wieku 22lat) jest bardzo niestandardowy. Przez rok czasu żaden inny lekarz nie widział schorzenia, a ja cierpiałem przy codziennym funkcjonowaniu. Diagnoza została postawiona bardzo szybko i precyzyjnie po dostarczeniu zleconych przez dr badań. Po roku czasu jestem po dwóch operacjach (artroskopiach stawów biodrowych). Czuję się świetnie i nie odczuwam bólu ani dyskomfortu w normalnym funkcjonowaniu. Jestem wdzięczny dr Dydykowi za podjęcie się tak trudnych i nietypowych operacji. Jestem jednym z pierwszych pacjentów w zachodniopomorskim operowanych tą innowacyjną metodą. Polecam dr Dydyka wszystkim cierpiącym i potrzebująm pomocy.

Jeśli ktoś cierpi z powodu bólu kolan to zdecydowanie polecam dr Mariusza Dydyk. Po trzech wizytach ból kolana ustąpił i żałuję, że tak późno ( bo dopiero po trzech miesiącach )zaciągnęłam Mamę do Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za tak skuteczną pomoc. Moja mama bardzo lubi chodzić na długie spacery a dzięki Panu może chodzić bez bólu i bez operacji. Doktor Dydyk został mi polecony przez znajomych, których skutecznie leczył i jestem zadowolona.

Witam! Jak dla mnie ortopeda jak najbardziej godny polecenia. Według mnie lekarz kompetentny, konkretny i uprzejmy. Fakt, pan doktor nie jest zbytnio wylewny ale nie idzie się przecież do gabinetu lekarskiego na pogawędki tylko w wiadomym celu. I nie uważam żeby ten lekarz naciągał pacjentów, jest wręcz przeciwnie. I trzeba spojrzeć też w drugą strone bo my pacjenci mamy czasem swoje humory i uprzedzenia do środkowiska lekarzy. Apropo... jeżeli już ktoś wybiera się do gabinetu publicznego to niech bierze pod uwage to, że nie ma tam aparatu USG. A mimo tego pan doktor wywiązuje sie ze swoich obowiązków znakomicie. Jeszcze raz: POLECAM.

Ja jestem bardzo zadowolona. Mieszkam na stałe w Irlandii. Cierpiałam prez pół roku leczona prez miejscowych lekarzy, głównie paracetamolem i ćwiczeniami.Byłam u Doktora prywatnie. Po badaniu i zrobieniu USG postawił diagnozę. Po lekach i zastrzykach zapomniałam o bólach i żyję normalnie od 4 miesięcy. Kiedyś byłam z córką na USG bioderek, też zupełnie normalna wizyta. Może nie jest zbyt wylewny, ale moje oczekiwania od lekarza spełnia całkowicie.

po pierwszej wizycie trudno jest osądzić lekarza potrzeba czasu i dostarczeniu wyników badań rentgenowskich

ja jestem zadowolony. dzieki dr Dydyk uniknałem niepotrzebnych kosztów związanych z rezonansem magnetycznym. Rozpoznał temat i postawił diagnozę. Polecam Radek M

Radek M

Nie polecam byłem prywatnie z dzieckiem ,wizyta trwała około 10minut z badaniem usg, dowiedziałem sie tyle ile wiedziałem bez wizyty. Po ok 2 miesiącach poszedłem do gabinetu publicznego to dopiero był szok na wejściu dostałem zjeb..., że wpuściłem kogoś kto nie był zrejestrowany (a skąd ja miałem wiedzieć, że ten ktoś jest bez rejestracji stał w kolejce, a ja byłem za nim to o co chodzi)potem badanie bez użycia usg, a w moim przypadku to była podstawa do stwierdzenia urazu i z taką myslą poszedłem do lekarza, a tu bez rozpoznania i stwierdzonego urazu zabiegi rechabilitacyjne mi zlecił aby tylko pacjent był zaliczony - zdecydowanie nie polecam i chciałbym żeby w końcu tacy lekarze mieli "KASY FISKALNE"

Lekarz owszem był bardzo miły, wytłumaczył problem i dał skierowanie na rehabilitacje oraz zwolnienie z zajęć wf,lecz te wszystkie wiadomości były od niego wymuszone ,jezeli o cos nie zapytalam to sam mi tego nie powiedział. Co najdziwniejsze zamiast leczyć problem on przepisał mi tabletki przeciwbólowe... Nie dał nawet skierowania na prześwietlenie co w moim przypadku jest konieczne... Nie polecam.

Może i mrukliwy,mało kontaktowy ale bardzo dobry specjalista.Sercem oddany pracy.Godny polecenia!!!!:)

niekompetentny, nie rozpoznaje wad, przynajmniej u mojego dziecka nie zauważył niczego