lekarz Mariusz Dydyk

Półtora roku temu miałam operację stawu biodrowego. Od tego czasu odczuwam bardzo silny ból .Szukałam pomocy u wielu lekarzy ,ale ,żaden nie potrafił mi pomóc Trafiłam w końcu do pana doktora Dydyka ,który po przeanalizowaniu wszystkich moich wyników skierował mnie na dodatkowe badania. Na ich podstawie znalazł przyczynę moich dolegliwości i skierował mnie na operację. Trafiłam na bardzo dobrego fachowca z dużą wiedzą medyczna, empatycznego i traktującego pacjenta z szacunkiem. Dziękuję panu Doktorowi i polecam

Dziękuję panu Doktorowi i polecam

Jestem bardzo zadowolony po wizycie u pana doktora.Zdiagnozowany szybko problem. Konkretne i dokładne podejście do pacjenta.Skuteczne leczenie.

Konkretne i dokładne podejście do pacjenta.Skuteczne leczenie.

Dzięki Panu doktorowi znów mogę korzystać z uroków jazdy na rowerze, pływania, chodzenia po górach. Po alloplastyce stawu biodrowego życie bez bólu. Dziekuję.

Konkretny lekarz i świetny specjalista w zakresie alloplastyki stawu kolanowego.Jestem zadowolona z operacji którą wykonał w Drawsku Pomorskim. Na oddziale panuje porządek, miła i pełna życzliwości atmosfera. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim ten oddział, na którym leczenie odbywa się terminowo i sprawnie

polecam pana doktora, który przeprowadził mnie alloplastykę połowiczną stawu kolanowego. Operacja odbyła się terminowo w miłej atmosferze stworzonej e

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u dr Dydyka. Lekarz bardzo konkretny i profesjonalny. Mój przypadek (konflikt udowo-panewkowy stawów biodrowych w wieku 22lat) jest bardzo niestandardowy. Przez rok czasu żaden inny lekarz nie widział schorzenia, a ja cierpiałem przy codziennym funkcjonowaniu. Diagnoza została postawiona bardzo szybko i precyzyjnie po dostarczeniu zleconych przez dr badań. Po roku czasu jestem po dwóch operacjach (artroskopiach stawów biodrowych). Czuję się świetnie i nie odczuwam bólu ani dyskomfortu w normalnym funkcjonowaniu. Jestem wdzięczny dr Dydykowi za podjęcie się tak trudnych i nietypowych operacji. Jestem jednym z pierwszych pacjentów w zachodniopomorskim operowanych tą innowacyjną metodą. Polecam dr Dydyka wszystkim cierpiącym i potrzebująm pomocy.

Jeśli ktoś cierpi z powodu bólu kolan to zdecydowanie polecam dr Mariusza Dydyk. Po trzech wizytach ból kolana ustąpił i żałuję, że tak późno ( bo dopiero po trzech miesiącach )zaciągnęłam Mamę do Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za tak skuteczną pomoc. Moja mama bardzo lubi chodzić na długie spacery a dzięki Panu może chodzić bez bólu i bez operacji. Doktor Dydyk został mi polecony przez znajomych, których skutecznie leczył i jestem zadowolona.

po pierwszej wizycie trudno jest osądzić lekarza potrzeba czasu i dostarczeniu wyników badań rentgenowskich

niekompetentny, nie rozpoznaje wad, przynajmniej u mojego dziecka nie zauważył niczego

Jako pacjent oczekuję od lekarza więcej a nie tylko recepta względnie skierowanie na zabiegi.Osobiście dalej szukam pomocy.