lek. dent. Mariusz Filipek

Pan doktor najlepszy jakiego znam. Miły, przyjemny, uratował mi żeby zepsute przez doktorke z przychodni na powstańców. Ufam mu bezwzględnie

Lekarz z powołania. Uratował mi zęba , a miał być usunięty. Chodzę do Pana doktora ponad 8 lat. Polecam.

ponad 8 lat. Polecam.

Chodzę do pana doktora już ponad 4 lata(z przerwami) z żadną plombą nie było problemu wszystko się trzyma. Nie trzeba czekać 2 godziny w poczekalni, czasem jest jakiś poślizg ale rzadko. Panie w rejestracji bardzo miłe. Muszę kiedyś zapisać się do kontroli po mojej rocznej przerwie. Polecam Basia.