Filtruj terminy

Żory Stomatolog lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Bałdyka 14

wizyta już od 100
Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Dziękuję za świetną profesjonalną opiekę Panie Doktorze.
Świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Pan Doktor nigdy nie zostawi pacjenta z bólem. Zawsze wszystko po kolei cierpliwie wytłumaczy, wie co robi, świetnie wyrywa, a plomby są trwałe - nie wypadają.
Spokój, opanowane, cierpliwość do małego pacjenta. Po usunięciu zęba jedenastoletni syn pyta się, czy będziemy chodzić już tylko tutaj i do Pana Doktora Podolskiego.
Serdecznie polecam i małym i dużym pacjentom.
Opinia dodana przez: Michaela

Rafał Grząśko

Żory

Jest bardzo dobrym stomatologiem!!!
na 5 z duzym plusem!!!
mily tolerancyjny sympatyczny a przede wszystkim uczciwy lekarz!!!
polecam zawsze znajomym...
joanna

Sebastian Gogol

Słoneczny Gabinet
44-240 Żory

Lekarz godny polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy, daje czas do namysleń , usługi przeciętne cenowo, ale przeprowadzone w sposób profesjonalny i nie wymagający poprawek, robiłam u niego już kanałowe leczenie zębów, wszystkie udało się uratować i mimo, że było to już 7 lat temu to nadal zęby pod mikroskopem wyglądają doskonale, wstawiałam już koronkę i mostek, tez mimo upływu lat wszystko wygląda świetnie i nie ma żadnych zastrzeżeń , ponadto możliwości ...

lek. dent. Mateusz Frelich

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Wizyty u Pana Doktora wywołują u mnie same pozytywne emocje. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. A przy tym uprzejmy i ciepły człowiek. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Mariusz Filipek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna s. c. "ComfortMed"
ulica Wspólna 12
44-240 Żory

Pan bardzo miły, uprzejmy i ma poczucie humoru. Wszystko tłumaczy krok po kroku i jest przy tym delikatny. Czasem jest poślizg, ale jest tego wart.
Opinia dodana przez: Paulina

Małgorzata Ucher

Ortodonta, Stomatolog

ul. Kościuszki 1a
44-240 Żory

Nie polecam, podejście do pacjenta fatalne, stracilam tylko czas, kiedy udałam sie na wizyte do tej pani.
Żory Stomatolog lek. dent. Artur Woźniak

lek. dent. Artur Woźniak

Stomatologia WOŹNIAK - stomatologia mikroskopowa, implanty, medycyna estetyczna
Osiedle Księcia Władysława 27
Żory

Super stomatolog!! Chodzimy od kilku lat całą rodziną i zawsze wszystko z leczeniem zębów jest dobrze. Wizyty są bardzo komfortowe, a zabiegi wykonywane z dbałością o każdy szczegół:)
Opinia dodana przez: Marta

Magdalena Franiel-Grząśko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Elmed
Os. Powstańców Śl.
44-240 Żory

Pani doktor nie dość że jest ładna do tego profesjonalna i posiada umiejętność dobrego podejścia do pacjenta.Polecam ten gabinet. Do tego urządzony w świetnym stylu. Dobry gust Pani Magdy ? No i jeszcze jedno. W czasie zabiegu mogłem oglądać mecz w tv który wisiał nad moją głową.

Bożena Grzonka Dziedzic

Sikorskiego 13b/2
Żory

PANI DOKTOR jest bardzo dobrym stomatologiem!!!
mila sympatyczna a przede wszystkim uczciwa...
jest lekarzem godnym polecenia!!!
Dba i troszczy sie o dobro pacjenta a o to przeciez nam chodzi...
po dzisiejszej wizycie daje 5 z duzym plusem!!!
joanna

Stomatolodzy w Żorach