dr n. med. Mariusz Fronczek

Miesiąc temu podczas wykonywania prac porządkowych na działce nieszczęśliwie uderzyłem się w oko doznając urazu. Zgłosiłem się do szpitala gdzie Pan Doktor wykonał skomplikowaną operację mojego prawego oka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za zaangażowanie,fachowość i profesjonalność w tym co robi,oraz wielką życzliwość w podejściu do pacjenta. Polecam z całego serca.Panie doktorze, wielki szacunek dla Pana i całego Personelu. I równie wielkie podziękowania. Jan H.

W imieniu mojego taty pragnę gorąco podziękować za wspaniale przeprowadzony zabieg usunięcia zaćmy. Profesjonalne podejście Pana Doktora M. Fronczka i Pani Doktor J. Wiśniewskiej oraz Pań Pielęgniarek w Klinice 2000 w Katowicach. Dziękujemy za wszystko. K. Janikowski

Dr Mariusz Fronczek w kwietniu 2014 roku operował zaćmę mojej mamie, cierpiącej na chorobę Alzheimera. Taki chory to niezwykle trudny i wymagający pacjent. Pan dr Fronczek nie tylko wykazał się ponad przeciętną cierpliwością i szacunkiem dla starszych, chorych ludzi, ale przede wszystkim dużym profesjonalizmem i kompetencją medyczną. To prawdziwie szlachetny i mądry lekarz. Z całą pewnością godny polecenia.

W 2012 roku, poddałam się operacji obu oczu, w klinice 2000 w Katowicach. Pomimo opinii innych lekarzy okulistów, moje oczy nie nadawały się do takiego zabiegu. Ale dr Mariusz Fronczek otworzył przede mną 'nowe życie' z 'nowymi oczami'. Uwierzyłam mu. Obiecywał że znowu będę jeździła samochodem i normalnie żyła. Jednak na moje pytania jakie mogą być skutki tej operacji tzn. wymiana soczewek i korekcja wady wzorku nie powiedział całej prawdy. Gdybym wiedziała, że będą takie powikłania, nigdy w życiu, nie zdecydowałabym się na zabieg, który kosztował 3900 zł za jedno oko. W konsekwencji, jednym okiem widzę podwójnie. Można sobie wyobrazić przez co przechodzę. Boję się poruszać sama, bo już kilka razy boleśnie upadłam. Jestem u kresu wytrzymałości nerwowej. Czuje się oszukana i pokrzywdzona, po prostu okaleczona. Pan dr Fronczek, nie podjął żadnego działania naprawczego. Jego uprzejmości i dobre wrażenie nie rekompensują krzywdy jaką mi wyrządził. Niech każdy dobrze zastanowi się przed leczeniem oczu w Klinice 2000 w Katowicach.

klinika zmuszała pacjentow do darowizny (sprawa w sądzie muszą oddać pacjentom pieniadze )1500 zł za zabieg zaćmy ale to nie wina dr Fronczaka który jest bardzo dobrym specjalistą.Miły i uprzejmy w klinice 2000 natomiast leczyłam sie u niego w Sosnowcu państwowy szpital to zupelnie inne niestety na niekorzyść podejście do pacjenta

Dr.Mariusz Fronczek jest lekarzem ,który operował mnie z powodu zaćmy w Klinice 2000 w Katowicach.Moc soczewki z powodu niekompetencji zawodowych w.w.lekarza została źle obliczona,w związku z czym nie dowidzę w poważnym stopniu na oko operowane.Czeka mnie ponowna operacja oka operowanego przez dr.Fronczka.Zatem odradzić mogę kontakt z owym lekarzem, jeżeli ktokolwiek nie chce mieć w przyszłości problemów z oczami.Moja opinia o tym panu jest następująca:jest osobą uprzejmą i sprawiającą dobre wrażenie na pacjentach,lecz dobre wrażenie,które ten pan wywiera nie rekompensuje szkód ,które poczynił w moim przypadku .Jeszcze raz szczerze odradzam leczenie oczu w Klinice 2000 w Katowicach,jeżeli nie chcecie Państwo mieć kłopotów z oczami w przyszłości.

Dr Fronczek to wybitny lekarz i wspaniały człowiek, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie i wyjątkowo. Jest zaprzeczeniem wszystkich złych opinii na temat polskiej służby zdrowia. Dokonał cudu z moim okiem. Dzięki niemu odzyskuję nie tylko zdrowie, ale energię i optymizm. Gdyby w Polsce było więcej takich lekarzy, wszyscy bylibyśmy i zdrowsi, i pogodniejsi. Panie doktorze, wielki szacunek dla Pana. I równie wielkie podziękowania. Maria Dudka z Częstochowy

Polecam doktora Fronczka. To bardzo dobry fachowiec, z miłym podejściem do pacjenta. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie postawionej diagnozy oraz metody leczenia. Jeszcze raz polecam.

Polecam doktora Fronczka.
To bardzo dobry fachowiec, z miłym podejściem do pacjenta.
Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie postawionej diagnozy oraz metody leczenia.
Jeszcze raz polecam.

Wspaniały lekarz.Bardzo kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Dzięki przeprowadzonej przez Pana Doktora operacji wszczepienia rogowki widzę i jestem Mu za to bardzo wdzięczna.Polecam wszystkim tego lekarza. Złote Ręce!!!!!!!!!!!