lekarz Mariusz Fuks

Najlepszy gastrolog, u jakiego dane mi było być. Zarówno gastroskopia, jak i wizyty w gabinecie oceniam na 5. Lekarz cierpliwy, spokojnie wszystko tłumaczy, nie ocenia, naprawdę próbuje znaleźć źródło problemu i pomóc. Bardzo delikatne podejście do pacjenta, czym potrafi uspokoić zestresowaną osobę. Polecam!

Polecam!

Jedno z gorszych badań w moim życiu. Przedmiotowe traktowanie pacjenta. Zdecydowanie nie jest to lekarz z powołania. Nie polecam.

lekarz kompetentny,komunikatywny ,potrfi pacjentowi obrazowo przedstawić przebieg leczenia .Polecam

Nie polecam. Specjalnie robi zabiegi tak aby pacjent odczuwał ból a złośliwy uśmiech wskazuje, że nie jest to przypadkowe. Dodatkowo niepunktualny. Spóźnienie na zabieg 30 min, bez słowa przepraszam.

Lekarz o ogromnej wiedzy, delikatności i wyrozumiałości. Lekarz który potrafi wytłumaczyć pacjentowi i wyeliminować stres. Godny polecenia.