dr Mariusz Klopotowski

Kardiolog

Bardzo kompetentny, konkretny, z wysoką kulturą osobistą, dbający o potrzeby pacjenta doktor. I tak przez wiele lat, w poczuciu bezpieczeństwa ...z bardzo dobrymi efektami, mimo, że mój przypadek zaliczał się do poważnych. Dziękuję Panu Doktorowi. Polecam.

Wspaniały lekarz,poświęca pacjentowi dużo czasu,wytłumaczy na zadawane mu pytania, jest bardzo uprzejmy, ciepły i serdeczny, polecam!!!

Lekarz jak najbardziej kompetentny,pomocny, godny polecenia i zaufania.Jestem jego pacjentem ponad cztery lata.Potrafi wytłumaczyć wszystko na temat choroby pacjenta.Polecam

bardzo kompetentny, rzetelnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, proponuje optymalną kuracje, kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejmy, z wysoką kulturą osobistą

Bardzo dobry, uprzejmy i konkretny lekarz. Zainteresowany swoim pacjentem aż do bólu. Zawsze ma czas, by choć chwilę poświęcić pacjentowi w nawale swojej pracy i poza nią. Żaden pacjent nie jest dla niego obojętny, nikogo nie zostawi w potrzebie. Jest godny polecenia, za fachowość, wyrozumiałość i cierpliwość do pacjenta lub osoby najbliższej pacjentowi. Odpowie na każde pytanie zadane przez osobę zainteresowaną. Swojego rozmówcę traktuje poważnie i wyrozumiałością.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46