Mariusz Kołodziej

Jeden z lepszych lekarzy do jakich chodziłam. Miły i kompetentny, dobrze wyjaśnia moje ewentualne wątpliwości. Świetnie prowadził moją ciążę. Naprawdę polecam :)

Nie polecam nikomu....podczas wizyt(publicznej) stałe przypominanie mi gdzie ON przyjmuje prywatnie itp.Mało kompetentny-od razu mnie straszył operacją gdzie inny lekarz zastosował skuteczne leczenie farmakologiczne!

Uprzejmy i kontaktowy z poczuciem humoru. Wizyty są bezstresowe. Traktuje pacjentkę podmiotowo a nie przedmiotowo.Kompetentny i godny polecenia.

Prowadził moją ciąże, wszytsko super tłumaczył. Bardzo miły uprzejmy. Polecam bardzo

Polecam z całego serca tego lekarza! Jest nie tylko miły, otwarty, co całkowicie zmniejsza stres przy wizycie, ale też wszystko dokładnie mi wytłumaczył, co złego się działo ze mną. Przyjmuje on też w szpitalu i pełni tam dyżury, co dla mnie jest bardzo ważne. Nie traktuję pacjentek jak kolejnego klienta do załatwienia! Jest to lekarz od leczenia, a także i od prowadzenia ciąży - nie tylko od wypisywania recept! Można przyjść do niego z tzw. "biegu" i co najwyżej się poczeka w dłuuugiej kolejce, ale nie trzeba czekać 3 miesiące aż się coś brzydkiego porobi.

Jest miły i sympatyczny, żartuje sobie z pacjentkami.. Wzbudza zaufanie. Niestety interesuje go jedynie zarobek. Potrafi wyciągnąć pieniądze od pacjentki nawet jak przyjmuje podczas dyżuru w szpitalu. Nie udziela konkretnych odpowiedzi o stanie zdrowia. Czułam ciągły niepokój, gdyż zwodził mnie do ostatniej chwili- każąc mi przychodzić co chwilę do kontroli- tylko po to by wyłudzić ode mnie pieniądze. Do teraz płacę zdrowiem za jego niekompetentność.

Do teraz płacę zdrowiem za jego niekompetentność.