lekarz Mariusz Konieczny

2,9
2,7

Nie polecam z całego serca.Masakra totalna nie dosyć że bardzo nieuprzejmy to jeszcze nie wysłucha do końca i już stawia diagnozę.

Lekarz jak najbardziej godny zaufania ,, leczy przyczynę a nie tylko objawy,, mnie bada kompleksowo a nie psychologicznie ,, a że nie jest słodko- pierdzący tylko konkretny to tylko na plus

Prowadził moje 2 ciąże obie wysokiego ryzyka Mam 2 wspaniałych i zdrowych dzieci dzięki niemu

Jest wspanialym lekarzem ciesze sie ze przyjmuje w naszej przychodni na stezemiecinie

Nigdy wiecej nie chce widziec tego pseudo lekarza na oczy!! Rodzilam w szpitalu w Wyrzysku gdzie niestety trafilam na tego pana. Porod byl dlugi i ciezki ale ten pan nie pomogl mi nic. Wrecz przeciwnie byl chamski i ordynarny.Sam porod pan doktor zakonczyl drastycznym wypychaniem dziecka i ponad godzinnym szyciem. Niestety najgorsze nastapilo potem. Trzy dni po porodzie nastapily silne bole odbytu. Wytrzymalam tak tydzien. Po czym trafilam na izbe przyjec i niestety na Koniecznego! Po doslownym wsadzeniu palca w przod i w tyl stwierdzil ze wszystko zrobil wspaniale a ...

Nigdy wiecej nie chce widziec tego pseudo lekarza na oczy!!
Rodzilam w szpitalu w Wyrzysku gdzie niestety trafilam na tego pana. Porod byl dlugi i ciezki ale ten pan nie pomogl mi nic. Wrecz przeciwnie byl chamski i ordynarny.Sam porod pan doktor zakonczyl drastycznym wypychaniem dziecka i ponad godzinnym szyciem. Niestety najgorsze nastapilo potem. Trzy dni po porodzie nastapily silne bole odbytu. Wytrzymalam tak tydzien. Po czym trafilam na izbe przyjec i niestety na Koniecznego! Po doslownym wsadzeniu palca w przod i w tyl stwierdzil ze wszystko zrobil wspaniale a mnie zszyl tak by maz byl zadowolony. Zapodal lewatywe i odeslal do domu. Kilka dni potem w srodku nocy wniesli mnie do szpitala bo ja z bolu nie bylam wstanie zrobic kroku. Okazalo sie ze w srodku mam klab nici ktore uciskaja na nerwy odbytu stad te silne bole. Po jakims czasie pojawil sie rowniez 15 mm krwiak. Spedzilam tydzien w szpitalu a leczenie trwa nadal. Drogie panie pamietajcie ze u tego pana kampania rodzic po ludzki to tylko zwykly reklamowy slogan. A brak jego kompetencji odbija sie dluga niechciana czkawka.

to jest lekarz morderca i tyle kilkakrotnie doprowadził do śmierci dziecka a pacjentki traktuje jak świnie w rzeźni stanowczo nie polecam

Moim zdaniem najlepszy lekarz w Chełmnie.

Moim zdaniem najlepszy lekarz w Chełmnie.

Nie lubię pisać na forum lecz Pan doktor na to zasługuje aby w końcu jego zła praktyka lekarska ujrzała światło dzienne. Kilkakrotnie dotyczyło to moich bliskich i nie tylko!!! Ginekolog który bada jak psycholog czyli zamiast zbadać ginekologicznie pyta gdzie panią boli aha to dam lorafen!!!skandal!!!z porodami też nie jest lepiej w tym roku w styczniu na doktora dyżurze zmarło dziecko które miało się urodzić no ale przecież nie było KTG podłączone no bo przecież po co, następnhy przypadek zamiast pomagać kobietom to Pan doktor o ile można takiego specjalistę ...

Kilkakrotnie dotyczyło to moich bliskich i nie tylko!!!
Ginekolog który bada jak psycholog czyli zamiast zbadać ginekologicznie pyta gdzie panią boli aha to dam lorafen!!!skandal!!!z porodami też nie jest lepiej w tym roku w styczniu na doktora dyżurze zmarło dziecko które miało się urodzić no ale przecież nie było KTG podłączone no bo przecież po co, następnhy przypadek zamiast pomagać kobietom to Pan doktor o ile można takiego specjalistę nazwać lekarzem woli robić co innego. Jeśli chcecie Panie mieć zdrowo urzodzone dzieci naprawdę z całego serca nie polecam. Mnie zawiódł kilkakrotnie już więcej tego błędu nie popełnie jeśli o konsultacje u Tego Pana.

Lekarz nie jest godny zaufania, podchodzi do pacjenta zdawkowo, dianozuje błędnie!!!