dr n. med. Mariusz Kowalczyk

Endokrynolog

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!! .

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!! .

Dłuższy czas zastanawiałem się co jest przyczyna moich problemów zdrowotnych. Sam postanowiłem udać się do endokrynologa. Niestety żadnego nie znałem. Z pomocą przyszło mi forum internetowe. Postanowiłem udać się do dr Kowalczyka i jestem bardzo zadowolony. Jest fachowcem, który ustalił przyczynę moich problemów zlecając badania. Śmiało mogę powiedzieć, ze jest to lekarz godny polecenia.

Od kilku lat leczyłem się u specjalistów , trafiłem w końcu do Pana Doktora , jest bardzo dobrym specjalistą czasu na wizycie poświecil mi tyle ile trzeba bylo, dostalem wyczerpujace odpowiedzi na temat stanu mojego zdrowia , trzeba bylo wdrożyć leczenie , ktore okazalo sie bardzo skuteczne. Bardzo polecam.