dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Fantastyczny lekarz! I jeszcze z Sosnowca (co może zadziwić niejednego ślązaka)!! :) Ale do rzeczy, bo to co powyżej jest mniej istotne... Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę ...

Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę można o tym zapomnieć. Dodatkowo bardzo profesjonalny oraz sympatyczny zespół współpracowników! Polecam każdego z lekarzy z jego oddziału (bardzo sympatyczne Lekarki)!! Ogólnie bardzo zabiegany, ale przede wszystkim poświęcony swojej profesji Lekarz! Polecam!

Wspaniały Lekarz!!!!! Zdiagnozował moją chorobę po pierwszym badaniu, czego nie potrafiło zrobić kilku innych lekarzy, do których chodziłam od dłuższego czasu. Z dużą uwagą i cierpliwością zapoznał się z całą historią mojej choroby. Idealnie dobrane leki poskutkowały tym, że w trzecim dniu leczenia czuję się zdecydowanie lepiej. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, któremu poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Wizytę u Pana Doktora pod każdym względem oceniam na bardzo dobry ( szkoda, że nie można na szóstkę). Polecam każdemu Pana Doktora Kozłowskiego. Oby więcej takich lekarzy ...

Polecam każdemu Pana Doktora Kozłowskiego.
Oby więcej takich lekarzy !!!!!!!

Wspaniały lekarz ! Miałem trudności w oddychaniu, jednak spotkanie, konsultację z Panem Kozłowskim oraz zabieg który mi wykonał odmieniły mi całkowicie życie. Interesuje się swoimi pacjentami, zawsze jest dostępny i odpowie na wszelkiego typu pytania. Zrozumiale wytłumaczy sposób zabiegu oraz późniejsze leczenie. Lekarz godny zaufania ! Takich ludzi jak Pan Doktor Mariusz Kozłowski jest na prawdę niewiele - uprzejmy, miły - zawsze w każdej sytuacji potrafi pocieszyć. Bez zastanawiania się- lekarz GODNY POLECENIA !

Bez zastanawiania się- lekarz GODNY POLECENIA !

Z wystawieniem opinii chciałem się wstrzymać do dwóch miesięcy po operacji, w celu stwierdzenia różnic w oddychaniu. Pan dr Kozłowski okazał się świetnym fachowcem. Lekarza polecił mi znajomy. Przez całe życie oddychałem tylko jedną dziurką nosa i nigdy mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało. W trakcie wizyty lekarz przekonał mnie do operacji, za co mu jestem wdzięczny. Operacje wykonano w szpitalu w Sosnowcu na ul. Zegadłowicza 3. Szpital jak państwowy, żadnych rewelacji ale opieka wzorowa. Pielęgniarki od samego początku mówiły, że nie ma prawa boleć i jakby co służyły środkiem przeciwbólowym.
Dzięki temu lekarzowi, oddycham jak normalny człowiek za co mu dziękuję. Podsumowując do lekarza chodzę z żoną i dzieckiem, jak również poleciłem go rodzicom i teściowej. Dużym atutem jest kontakt, w razie jakichkolwiek problemów służy pomocą. Pozdrowienia dla doktora, oby jak najwięcej takich lekarzy.

Jestem po drugiej operacji FESS (pierwsza była w Katowicach na ul. Francuskiej - brak nowoczesnego sprzętu) przeprowadzonej przez dr Kozłowskiego. Na duży szacunek zasługuje zarówno sposób przygotowania do operacji (szczegółowe wyjaśnienie problemu i omówienie zakresu operacji), sposób jej przeprowadzenia, jak również bardzo dobra opieka pooperacyjna na oddziale laryngologicznym sosnowieckiego szpitala nr 1. Dr Kozłowski jest świetnym fachowcem, ale również b. dobrym człowiekiem, który swoim optymistycznym sposobem bycia potrafi podnieść na duchu osoby borykające się ze złożonymi problemami laryngologicznymi od wielu lat, zapewniając jednocześnie dostęp do najnowszych osiągnięć medycyny.

Miale dwie operacje usowania polipow i czyszcznie zatok i dwie operacje to poprostu koszmar byly robione w Katowicach na ul. francuskiej odradzam wszystkim tam wizyte to nie sa lekarze ale rzeznicy. Az trafilem do pana kozlowskiego opowiedzialem wszystko i teraz jestem po trzeciej operacji zrobionej przez niego i powiem tyle poprostu jego rece naprawde robia cuda i traktowanie przez niego pacjeta to to poprostu nie da sie opisac. Super GOSC!

Jestem niezmiernie zadowolona z pobytu na laryngologii w Szpitalu. Mialam robiony zabieg. 3 miesiące meczylam sie z oddychaniem przez polip w nosie. PAn doktor wspaniale pozbył się go z nosa. Zabieg odbyl sie bezboleśnie (mimo mojego strachu) i bez zadnych powiklan. Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

Pragnę podziękować Panu dr Kozłowskiemu za udany zabieg zatok .Jego profesjonalizm i wykonany zabieg pozwoliły mi wrócić do zdrowia.Lekarz godny zaufania.

polecam.super doktor.podczas badan zwrocil uwage na moj glos ...szybko wizyta i zabieg ..bez kolejki bez problemow wszystko super .dziekuje bardzo

Wspaniały lekarz. Bardzo miły i sympatyczny. Cieszę się, że mnie operował, miałam usunięty płat głosowy z polipem. Nie straciłam głosu, wszystko jest dobrze. A tak bardzo się bałam. To wspaniały człowiek.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Piotr Wardas

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź