dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Pan dr Kozłowski to kompetentny lekarz. Operował moją przegrodę nosa. Było prawie bezboleśnie i obyło się bez powikłań. Jestem bardzo zadowolona, bo teraz mogę oddychać nosem bez przeszkód. Pan doktor Kozłowski swoim uśmiechem rozprasza stres pacjentów. Polecam tego lekarza i Oddział Laryngologiczny Szpitala Nr 1 w Sosnowcu. Bardzo mili dla mnie byli również inni lekarze i wszystkie panie pielęgniarki:-).

świetny lekarz, polecam go każdemu. Dr Kozłowski wie, jak wytłumaczyć pacjentowi, co mu dolega oraz, jak będzie przebiegało leczenie. Przed jego wizytami nie trzeba się denerwować, bo ma bardzo miłe podejście do swoich pacjentów.

Bardzo dobry w swojej dziedzinie, chodziłam do wielu laryngologów ale dopiero ten lekarz uświadomił mnie, że badanie laryngologiczne powinno być bardo dokładne pod względem mojej choroby. Naprawdę teraz wiem że jestem pod dobrą opieką, i czuję się pewnie w dobrych rękach.

tak,jest wspaniałym lekarzem,nie ma wg mnie lepszego w Sosnowcu.zawsze uśmiechnięty,troszkę zabiegany ale przy tym cierpliwy,dokładny,delikatny.polecam gorąco,bo lekarzy z powołania teraz ciężko znaleźć a dr kozłowski taki własnie jest....i jest przystojny co sprawia że wizyta staje się jeszcze sympatyczniejsza.

Nie moge sie nie zgodzic z przedmówcami ze jest mily zyczliwy i "gadatliwy" jednakze nie jest to jakis wybitny laryngolog ,zna sie na rzeczy z czystym sumieniem mozna go polecić pozdrawiam

jak najbardziej polecam, bardzo dobry kontakt z pacjentem, wszysttkich traktuje poważnie.

Witam, zgadzam się z przedmówcami. Takich lekarzy jak dr Kozłowski to ze świecą szukać. Mnie przyjął chociaż był już po pracy. Bardzo życzliwy i uprzejmy, uśmiechnięty, budzi zaufanie, a do tego przystojny:) Lekarstwa, które mi przepisał zostały bardzo dobrze dobrane, a przy tym były atrakcyjne cenowo.

Polecam, leżałem na laryngologii i opiekował się mną. Naprawdę miły i uprzejmy, tłumaczy wszystko szczegółowo.

rzadko spotyka się dzisiaj takich lekarzy to jest naprawdę lekarz z powołania polecam pacjentka szpitala

Wspaniały lekarz, wzbudzający zaufanie, ma fantastyczne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim. AS