Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA. Jego osobę można oceniać na kilku płaszczyznach. Jako człowiek jest bardzo miły, spokojny, opanowany i emanuje bardzo pozytywna energią. Daje poczucie spokoju,pewności i co najważniejsze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo troszczy się o swojego pacjenta do tego stopnia, że poświęca swój cenny, wolny czas na wizytę po operacyjną w celach kontrolnych (po mimo weekendu). Większość lekarzy oddelegowała by ten obowiązek innym kolegom po fachu, jednak Pan doktor Kruk zjawił się osobiście. Co do oceny jako specjalisty ortopedii na swoim przypadku mogę zapewnić, że ...

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA.
Jego osobę można oceniać na kilku płaszczyznach. Jako człowiek jest bardzo miły, spokojny, opanowany i emanuje bardzo pozytywna energią. Daje poczucie spokoju,pewności i co najważniejsze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo troszczy się o swojego pacjenta do tego stopnia, że poświęca swój cenny, wolny czas na wizytę po operacyjną w celach kontrolnych (po mimo weekendu). Większość lekarzy oddelegowała by ten obowiązek innym kolegom po fachu, jednak Pan doktor Kruk zjawił się osobiście. Co do oceny jako specjalisty ortopedii na swoim przypadku mogę zapewnić, że byłem zdiagnozowany i zoperowany na najwyższym, światowym poziomie zarówno pod względem opieki przed i po operacji. Przed zabiegiem Pan doktor przeprowadził se mną rozmowę podczas której wyjaśnił mi wszystkie "za" i "przeciw" pokazując wadę której nie dostrzegli inni specjaliści. Ostateczną decyzję co do zabiegu pozostawiając jednak mi. Po za tym powiedział o alternatywnych możliwościach, absolutnie nie narzucając swojej operacji. Po wykonanej przez Pana doktora pracy można było bez problemu dostrzec jego dobre serce. Z dużą energią i wkładem osobistym nie zakończył swojego obowiązku na samym zabiegu. Dawał wiele rad i pokazywał możliwości, tak abym jak najszybciej z pełną mocą i werwą wrócił do życia z czasu przed wypadkiem i mógł dalej spełniać swoje pasje i marzenia które bez w pełni sprawnej kostki zostały by tylko w moim sercu.

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Kruk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista i umiejętność słuchania, zwłaszcza osób starszych. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt z operowanym pacjentem w szpitalu - codzienne wizyty i troska o pacjenta (co jest bardzo ważne, a niedoceniane przez wielu chirurgów) Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy właśnie lekarze podnoszą markę polskich chirurgów na arenie międzynarodowej i narzucają nowe standardy w polskich szpitalach.

Polecam jest kompetentny, o ile sam nie może pomóc poleca rehabilitanta, który po dwóch spotkaniach wyleczył chorobę o której inni lekarze chcieli operować.

Najlepszy lekarz ortopeda na jakiego mogłem trafić. Jestem absolutnym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dodatkowo jest bardzo miłym i serdecznym człowiekiem. Postawił natychmiastową w 100% trafną diagnozę i bardzo dobrze przeprowadził operację (ACL). Dzięki niemu nadal mogę cieszyć ogromną przyjemność z uprawiania sportów.

fatalne efekty leczenia kontuzjowanego palca ręki z powodu mylnej kuracji został częściowo unieruchomiony sąsiedni palec. Skutki tego niewłaściwego leczenia i braku odpowiedniej, wnikliwej i diagnozy są fatalne ; wielomiesieczna i bardzo kosztowna rehabilitacja w prywatnych gabinetach ( a jakże, bo brak innej możliwości),a zwłaszcza trwały niedowład kontuzjowanego palca i .. sąsiedniego, który był zdrowy, a został przez dra Kruka unieruchomiony! Dodam, że nie ma możliwosci kontaktu z Drem Krukiem w trakcie leczenia - inaczej jak tylko przez nowa wizyte za 100 zł oczywiscie. Kto teraz naprawi błedy leczenia??!!!. Zdecydowanie odradzam wizyty, a jeśli- to z duża ostrożnoscią i przy równoczesnej konsultacji z innym chirurgiem. Wrazęnie ogólne: lekarz bardzo uprzejmy o ograniczonych kompetencjach i finansowym priorytecie wobec pacjentów! Pokrzywdzona.

Wspaniały lekarz jakich na tym świecie mało. Bardzo trafnie przewidział mój problem z ręką w 100% jeszcze przed zrobieniem USG , polecił bardzo dobrego rehabiltanta. miły i fajny lekarz - POLECAM

Rekonstrukcja ACL. Zajebisty facet i fachowiec. Polecem 100%.

Rekonstrukcja ACL. Zajebisty facet i fachowiec. Polecem 100%.

Świetny fachowiec. Uratował mi kolano. Zastosował inną metodę niż wszyscy, najpierw poczekał aż obrzęk, wylewy i opuchlizna zniknie, dopiero potem wziął się za rekonstrukcje. Po 6 miesiącach od operacji i 10 miesięcy od wypadku jestem w 100% sprawna.

Zdecydowałem się na wstępna wizytę u Tego DR. i to był błąd mimo prostego zabiegu tylko kasa kasa i kasa .Tę samą operacje wykonałem u innego lekarza w tzw. państwówce czym się różniło tylko tym iz nie musiałem mieć osuwanej torbieli kolana ,nie musiałem mieć rekonstrukcji a tylko artroskopie i nic mi nie dolega

Przyjeżdżam z córką do doktora Kruka co kilka miesięcy i za każdym razem jesteśmy tak samo zadowoleni. Uprzejme profesjpnalne podejście do pacjenta. Dokładnie informuje o proponowanych metodach leczenia, zastosowanych metodach i zabiegach.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum