lekarz Mariusz Kruk

Nie polecam. Zainteresowany tylko pieniędzmi.

Nie polecam.
Zainteresowany tylko pieniędzmi.

Bardzo dobry lekarz. Interesuje sie pacjentem nie tylko w czasie leczenia ale także po.

Przyjeżdżam z córką do doktora Kruka co kilka miesięcy i za każdym razem jesteśmy tak samo zadowoleni. Uprzejme profesjpnalne podejście do pacjenta. Dokładnie informuje o proponowanych metodach leczenia, zastosowanych metodach i zabiegach.

operował mojego syna - 100% PROFESJONALIZMU

operował mojego syna - 100% PROFESJONALIZMU

Świetny fachowiec. Uratował mi kolano. Zastosował inną metodę niż wszyscy, najpierw poczekał aż obrzęk, wylewy i opuchlizna zniknie, dopiero potem wziął się za rekonstrukcje. Po 6 miesiącach od operacji i 10 miesięcy od wypadku jestem w 100% sprawna.

świetny lekarz, kompetenty i bezinteresowny

świetny lekarz, kompetenty i bezinteresowny

fatalne efekty leczenia kontuzjowanego palca ręki z powodu mylnej kuracji został częściowo unieruchomiony sąsiedni palec. Skutki tego niewłaściwego leczenia i braku odpowiedniej, wnikliwej i diagnozy są fatalne ; wielomiesieczna i bardzo kosztowna rehabilitacja w prywatnych gabinetach ( a jakże, bo brak innej możliwości),a zwłaszcza trwały niedowład kontuzjowanego palca i .. sąsiedniego, który był zdrowy, a został przez dra Kruka unieruchomiony! Dodam, że nie ma możliwosci kontaktu z Drem Krukiem w trakcie leczenia - inaczej jak tylko przez nowa wizyte za 100 zł oczywiscie. Kto teraz naprawi błedy leczenia??!!!. Zdecydowanie odradzam wizyty, a jeśli- to z duża ostrożnoscią i przy równoczesnej konsultacji z innym chirurgiem. Wrazęnie ogólne: lekarz bardzo uprzejmy o ograniczonych kompetencjach i finansowym priorytecie wobec pacjentów! Pokrzywdzona.

jest to lekarz ktory jako jedyny podjol sie moja reka dla tego ..... mam reke sprawna

DOSWIADCZENIE,FACHOWOŚC ,ŻYCZLIWOŚC I POWAŻNE TRAKTOWANIE KAŻDEGO PACJENTA .POLECAM PANA DOKTORA NIE TYLKO JAKO DOBREGO ORTOPEDĘ ALE I DOBREGO CZŁOWIEKA

Bardzo dobry człowiek i swietny specjalista. Doktor Kruk naprawde ma doswiadczenie i niesamowitą wiedze. Polecam tego lekarza każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.