lekarz Mariusz Kuźniewicz

1,3

Bezczelny lekarz! Dawno nie spotkałam się z tak niesympatyczną osobą. Wizyta telefoniczna polegała na krzyku pana doktora i poinformowaniu mnie, że nie miał czasu zapoznać się z moim przypadkiem bo ma bardziej chorych pacjentów (nie pytając oczywiście uprzednio jakie są moje dolegliwości i choroby). Życzę panu doktorowi żeby nabytą wiedzę uzupełnił o naukę kultury osobistej. Wizyta zakończyła się moim zakończeniem spotkania, ponieważ wypraszam sobie żeby lekarz krzyczał na mnie, bo MA WAŻNIEJSZE SPRAWY, niż rozmowa ze mną. Kompletne dno.

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta, wyśmiewanie jego dolegliwości. Po wypisaniu skierowań, dopytywał jeszcze o więcej szczegółów, po czym stwierdził, ze to nie są problemy i ze pacjent jest za młody, aby mieć jakieś trudności w życiu. Nie pomógł i dał do zrozumienia, ze nie jest on lekarzem, do którego chce się trafić ze swoimi dolegliwościami. Omijać szerokim łukiem!