lekarz Mariusz Lipka

1,6
1,6
1,4

Pan Lipka jest orzecznikiem na kwalifikacji wojskowej. Przeszedł spóźniony, a do tego zachowanie niekulturalne, a wręcz wulgarne. Teksty typu "zsuń majty", "obróć się" wypowiadane takim tonem, jakby oglądał klacz przed zakupem. Nawet na ocenę 1/5 gwiazdek nie zasługuje.

Okropne podejście do pacjenta,zero empatii. Bardzo słabo się czułam,straciłam przytomność kilka dni wcześniej,czułam się po prostu bez sił i poprosiłam o l4 lekarz powiedział że nie widzi po mnie żeby była konieczność wystawienia zwolnienia. Chciałam pójść po pomoc w zamian dostałam brak wiary w ludzi który tak naprawdę powinni być dla nas źródłem pomocy. Nie polecam.

Niekompetentny, nieuprzejmy lekarz. Bardzo niemiły człowiek. Współczuję temu "panu" że ma taką obrzydliwą osobowość jak i mocniejsze wyrazy współczucia posyłam rodzinie. Lekarz opryskliwy, chyba nigdy nie byłam u gorszego. Potrafi obrażać pacjenta za wygląd. Więcej nie mam do dodania nie polecam nikomu

Bardzo niemiły lekarz, raz na wizycie stacjonarnej i raz tele porada - mało konkretny, o wszystko trzeba się dopytywac. Zachowanie jakby pracował za karę. Na wizytę stacjonarna spóźnił się prawie godzinę. Nie polecam.

Swoją chorobę trzeba poznać i polubić, a wtedy wizyta u dr Lipki jest naprawdę interesująca i daje odpowiedzi na wiele fachowych (jak na pacjenta) odpowiedzi. Myślę, że dlatego niektórzy nie otrzymują odpowiedzi.

Czekałem na wizytę 2,5 godz. Lekarz wyszedł bez słowa i poszedł do domu. Łaskę robi że pacjenta przyjmie.

Lekarz beznadziejny. Pacjentów przyjmuje hurtowo, wizyta trwa 2 min. Po wyjściu nadal nie wiem co mi jest. Zmarnowałam godzinę życia czekając na wizytę. Odradzam.