Mariusz Łukaszewicz

Bardzo profesjonalny lekarz, rzeczowy, miły i cierpliwy. Jestem zadowolony z leczenia i podejścia do pacjenta. Miałem wykonane wszczepienie trzech implantów na jednej wizycie, kompletnie bez bólu, a bardzo mi na tym zależało. Polecam

Bardzo dobry stomatolog, nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach. Chodzę do Pana doktora wiele lat i nie mam zamiaru zmieniać. Wszystkie osoby którym poleciłam gabinet również są bardzo zadowolone. Ceny na średnim poziomie w okolicy, za to jakość usług b.dobra. Szczerze polecam

Wspaniały stomatolog i człowiek. Profesjonalny specjalista, bardzo dokładny i cierpliwy. Wyjątkowe podejście do dzieci.

Odwiedziłam już dużo stomatologów ale takiego jeszcz nie i już u niego zostanę Polecam go nawet znajomym.

Zdecydowanie polecam, jestem pacjentką Pana doktora od wielu lat i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z wyleczonymi przez Niego zębami. Poważnie podchodzi do swojej pracy i wykonuje ją niezwykle starannie. Kiedyś był bardziej uprzejmy dla pacjentów, ale i tak nie zmienię lekarza, bo nie o to przecież chodzi żeby był miły:)

Jestem pacjentem od ponad 10 lat. Moja córka też jest zachwycona, bardzo ufa doktorowi; miły kompetentny, dokładny. Polecam każdemu. Trzeba oczywiście długo czekać na wizytę a to świadczy o ilości pacjentów.

Jestem pacjentem od ponad 10 lat.
Trzeba oczywiście długo czekać na wizytę a to świadczy o ilości pacjentów.

Od kilku lat korzystam całą rodziną z usług Pana doktora i nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona. Polecam wszystkim. Naprawdę szybka i fachowa pomoc.

Bardzo pozytywne wrazenia po wizycie w tym gabinecie,od razu widac ze maja dobry sprzet i sa kompetentni

Największy materialista jakiego do tej pory poznałam, nieuprzejmy,złośliwy po prostu gbur. Nie polecam nikomu tego niby 'stomatologa'

POLECILAM TEGO LEKARZA BARDZO WIELU ZNAJOMYM I ZNAJOMI ZNAJOMYM! A KTOS POLECIL MI!!!

POLECILAM TEGO LEKARZA BARDZO WIELU ZNAJOMYM I ZNAJOMI ZNAJOMYM!
A KTOS POLECIL MI!!!