Stomatolog Wołomin

Przychodnia stomatologiczna - Wołomin
Warszawska 9/1
05-200 Wołomin

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Opinia dodana przez: Julia

adsad
Wiejska 5 lok. 1
05-200 Wołomin

Doktor faktycznie jest pasjonatem swojej pracy. W rozmowie konsultacyjnej, prowadzonej z szacunkiem dla pacjenta, wyjaśnia co się dzieje w buzi i co należy zrobić. U mnie wyrywanie przeprowadzone zostało w sposób delikatny i bezbolesny (choć to co działo się w mojej paszczy do łatwych spraw nie należało), z uśmiechem. Po zabiegu pełna informacja, co zostało zrobione i jak dbać o ranę. I w kontakcie z Panem doktorem, okazuje się, że wszystko to można zrobić z uśmiechem na buzi, a nawet żartem. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Zaopiekowana

Poradnia Stomatologiczna Zbigniew Król
Moniuszki 29 a
05-200 Wołomin

Miałem zabieg z szyciem, to trwało mniej niż sekundę, znieczulenie bardzo skuteczne.
Wyjątkowy talent połączony z dobra praktyką potrafi zdziałać cuda. Przestałem się bać dentystów. Polecam Pana Artura tym, którzy się jeszcze boją. Najwyższa ocena za wysoki9e kwalifikacje.

Opinia dodana przez: Marek

KASS-DENT
Kasztanowa 6
05-200 Wołomin

Jestem w 100% zadowolony. Na każdą kontrole chodze z przyjemnością, a ewentualne zabiegi sa przeprowadzane w profesjonalny sposób. Nigdy sie jeszcze nie zawiodłem i mogę gorąco polecić

Opinia dodana przez: Paweł_Woźniak

adsad
Wiejska 5 lok. 1
05-200 Wołomin

Bardzo dobry stomatolog, nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach. Chodzę do Pana doktora wiele lat i nie mam zamiaru zmieniać. Wszystkie osoby którym poleciłam gabinet również są bardzo zadowolone. Ceny na średnim poziomie w okolicy, za to jakość usług b.dobra. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Ewa

Republikańska
05-200 Wołomin

Tak, pani doktor miła, profesjonalny makijaż, i wogóle... Moje dziecko ukruszyło jedynkę mleczną, leczyła ja kanałowo, byłam mokra gdy trzymałam małego na klanach, ona na siłę robiła ząb, dziecko się darło w niebogłosy i kopało nózkami z bólu, pani dr krzyczła to na niego to na mnie. Wiem, każdy powie chciała dobrze, tylko każdy stomatolog, któremu mówię że miał tę jedynkę w taki sposób robioną puka się w czoło, a i mój ząb dwójkę przednią wyleczyła tak, że obecnie mam kanałowe leczenie, bo był źle wyborowany i pod plombą dalej poszło choróbsko do nerwa.

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

tandeciarz , nastawiony tylko na kasę, pracuje na kiepskich materiałach, opryskliwy ,posiada małą wiedzę

lekarz Alicja Jakubowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog