lekarz Mariusz Męczykowski

2,9

Tragedia. Cała wizyta to jedna wielka parodia. Powiedzieć, że lekarz był nieuprzejmy i grubianski to mało. Od samego początku wizyty mnie krytykował i narzekał ze nie wie co ma zbadać. Nie interesowało go co mnie boli i gdzie mnie boli i nie chciał żebym opisał swój problem. Badanie zrobione aby było. Lekarz po wizycie dalej nie wie jakie są moje dolegliwości i problem co świadczy o jakości przeprowadzonego badania. Odradzam jeśli ktoś ceni swoje zdrowie psychiczne.

Może Pan Doktor jest kompetentny- trudno mi to weryfikować.. Był za to napastliwy, grubiański i nieuprzejmy. Nie wyjaśnił mi co moje schorzenie oznacza, przerywał mi, mówił podniesionym tonem, krytykował firmę w której mnie przyjął, kolegów lekarzy i mój (chyba nie dość wysoki) abonament. Czułam się więcej niż niekomfortowo. Jeśli ktoś na codzień radzi sobie z chamstwem to może i warto. W opisie słownie 6 zdań, bez szczegółów. Zrobiłam badanie ponownie u ortopedów w Ergo Arena- opis ze szczegółami, odpowiedzi na pytania, pełna kultura i uprzejmość pomimo, że lekarz również był ...

Może Pan Doktor jest kompetentny- trudno mi to weryfikować..
Zrobiłam badanie ponownie u ortopedów w Ergo Arena- opis ze szczegółami, odpowiedzi na pytania, pełna kultura i uprzejmość pomimo, że lekarz również był zmęczony.
Wybór należy do Was

robił mi badanie usg biodra i zrobił to byle mieć mnie z głowy. Co ważne, co innego mówił a co innego opisał po badaniu. Zero zaangażowania, byle mieć pacjenta z głowy

Doktor Mariusz wyeliminował nawracający problem z barkiem, który utrudniał mi codzienne czynności i uprawianie sportu. Trafna diagnoza i szybka rehabilitacja pomogły mi odetchnąć z ulgą. Dziękuję!!

Do doktora przyszedłem z bólem w okolicy kolana, który często nawracał po wysiłku fizycznym, najczęściej bieganiu. Po USG okazało się, że jedno ze ścięgien ma pewną wadę, prawdopodobnie wrodzoną i podczas wysiłku fizycznego ścięgno nachodzi na mięsień i go uciska co wywołuje dyskomfort i ból. Stosuję się do zaleceń doktora, wykonując tylko te aktywności fizyczny jakie mi zalecił, maść na ból też pomogła, więc na chwilę obecną mam spokój. Doktor Mariusz pomógł mi już drugi raz. Polecam go serdecznie każdemu!

Bardzo kompetentny lekarz. W jasny sposób przedstawił proces leczenia. Co najważniejsze, leczenie było bardzo skuteczne. Po wielu wizytach u różnych lekarzy którzy nie byli w stanie mi pomóc, z pewnością można polecić doktora Mariusza. Dodatkowo wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Doświadczony i kompetentny lekarz ortopeda. Od kilku lat leczy mnie i Moją rodzinę. Dyspozycyjny. Polecam

Doświadczony i kompetentny lekarz ortopeda.
Od kilku lat leczy mnie i Moją rodzinę. Dyspozycyjny.
Polecam

Nie polecam. Krótko mówiąc, przeczytać opis rezonansu to każdy sam potrafi. Lekarz powinien przedstawić jakiekolwiek opcje leczenia, za to przecież bierze pieniądze. Za frazesy i ogólnikowe stwierdzenia należy się co najwyżej na kawę. Tyle to sobie można poopowiadać na wizycie u cioci.

Pan Doktor bardzo przedmiotowo podszedł do mojego problemu. Po przedstawieniu mojej sytuacji zdrowotnej nawet mnie nie zbadał. Jak można wypowiadać się na temat zdrowia pacjenta nie przeprowadzajac badania chociażby spojrzec gdzie boli co boli... tragedia niestety jestem rozczarowana... nie polecam.