Mariusz Milczarczyk

Internista

Super podejście do pacjenta, wiedza, kompetencja, empatia, kultura osobista. Dokładne badanie, wyjaśnienia dotyczące zaleceń i zapisanych leków. Bardzo polecam.

jeden z najmilszych lekarzy, z jakimi miałam przyjemność. bardzo uprzejmy, sympatyczny, spokojny. poświęca czas pacjentowi, tłumaczy kazdą rzecz, wzbudza duże zaufanie. bardzo bardzo go polecam!

Po raz kolejny miałam przyjemność trafić do Pana doktora. Jest to człowiek niezwykle kompetentny, rzeczowy, syntetycznie podchodzący do sprawy, uprzejmy i komunikatywny. Polecam wszystkim Pana doktora. Doktor Przyjmuje w Lux Med na ul. Racławickiej, podczas całodobowych dyżurów. Niestety tylko wówczas co oznacza, iż nie można się do niego wcześniej zapisać... W czasie dyżurów jest jedna kolejka do 2-3 lekarzy przyjmujących jednocześnie.

Polecam Pana Milarczyka bardzo uprzejmy doradzi porozmawia jasno i czytelnie wytłumaczy jak dawkować lekarstawa, leki też trafione które mi wypisał :)

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta... Niesamowicie uprzejmy, spokojnym głosem tłumaczył wszystko co chciałem wiedzieć. Czułem że podchodzi do mnie indywidualnie - nie "masowo". Nie idzie "na łatwiznę" wypisaniem antybiotyku - szuka rozwiązań skutecznych, ale zdrowszych dla organizmu. POLECAM

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta...

Pełna otwartość na pacjenta. Szerokie spojrzenie na chorobę i poszukiwanie najlepszej metody leczenia. Wysoka kultura osobita.

szkoda że Pan Mariusz pracuje tylko na dyżurach, ocena adekwatna to 5+

szkoda że Pan Mariusz pracuje tylko na dyżurach, ocena adekwatna to 5+