lekarz Mariusz Pacan

3,2
3,5
2,9
2,8

Nieprzyjemny, mało tlumaczy chorobę. U dzieci ciagle daje inhalacje. Moze nie jest to zle rozwiazanie ale u dzieci ktora daja ja sobie robic i sa tego efekty. 3 lata nie daje sobie wytlumaczyc ze nie chcemy inhalacji. Po ostatniej wizycie, byl tak bardzo niemily, wrecz czepiajacy sie ze podjelam decyzje o zmianie lekarza.

Pragnę tą drogą podziękować Panu Dr M.Pacanowi za pomoc udzieloną mi podczas mojego czasowego pobytu w Świnoujściu.Jestem pod wrażeniem kompetencji,rzeczowości i profesjonalizmu Pana Doktora.Trafna diagnoza,skuteczne leczenie -dziękuję.

Dr Pacan jest spcyficzna osoba, ale jak do tej pory pomogl mojemu dziecku za kadym razem. Tlumaczy problem i nie wariuje z lekami. W sumie polecam!

Są pewne obszary zdrowia, na których w ogóle sie nie zna.

Są pewne obszary zdrowia, na których w ogóle sie nie zna.

PRAWDZIWY PACAN!! NIE POTRAFI DOKLADNIE ZBADAC DZIECKA NIE MOWI ZBYT WIELE NA TEMAT CHOROBY. ZA KAZDYM RAZEM WYCIAGA SWOJA KSIAZECZKE I TYLKO NOWOSCI SAME WYPISUJE NIE PATZRAC NA CENE PO WIZYCIE U PACANA W APTECE TRZYMAJCIE SIE ZA KIESZEN. NIE POLECAM NIKOMU

Bardzo dobry lekarz. Słucha co się do Niego mówi i zadaje konkretne pytania. Jak trzeba, kieruje na badania. Polecam.

jest super,polecam lekarza w 100% ma powołanie do tego co robi,Jest dokladny i rzetelny polecam w 100%

Moje dziecko choruje na atopowe zapalenie skóry, zalecajac się do porad dr zminimalizowałysmy pojawianie się alergii skornych

Absolutnie nie polecam, jego postawa beznadziejna, koszmarnie niesympatyczny facet.

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny.

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny.