lekarz Mariusz Rząd

1,5

Bardzo nie przyjemny lekarza. Nie zbadał pacjenta, stwierdził że pacjent wgl nie powinien zgłaszać się na SOR, tylko wytrzymać do wizyty u lekarza rodzinnego. Wielka znieczulica.

Nie polecam , niekompetentny opryskliwy , poniża pacjentów , byłam na SORZE zapytałam co ze mną bo nikt się nie interesował odpowiedż lekarza cytuję ;jak będę miał czas to się panią zajmę ;;Dusiłam się [ mam chorobę nowotworową płuc ] lekarz stwierdził że symuluję i mam szukać miejsca w innym szpitalu .Wypisano mnie bez udzielenia pomocy , chociaż badania zrobiono , nic poza tym . Nie szukałam miejsca w szpitalu tylko pomocy ..Pół roku wcześniej miałam już taki przypadek był inny lekarz otrzymałam pomoc od razu ..Ten lekarz bezwzględnie minął się z powołaniem i kto Mu dał dyplom ..

Ten lekarz powinien mieć odebrane prawa do wykonywania zawodu!!!! Ludzie na Sorze nawet mnie nie zbadał, bo stwierdzi że widzi iż dobrze się miewam, a od soru mam lekarza w przychodni, byłam z bólem serca! Zero empatii, krzyczał i mówił, że szukam za darmo drogi do badań! Ludzie nie korzystajcie z tego lekarza, niech przestanie zarabiać, wtedy może pomyśli o ludziach! Składam skargę jutro u dyrekcji szpitala na Józefowie!

Nie polecam , niekompetentny , opryskilwy , obraża pacjentów . Miał dyżur na pogotowiu po czym stwierdził aby klient udał się do psychiatry spojrzał w lustro i zażył tabletkę na bol głowy zero antypatii..