lekarz Mariusz Sawerski

2,1
1,9

Najgorszy lekarz do jakiego można trafić. Podejście do pacjenta krytyczne. Przyjął mnie na korytarzu, uraz ręki oglądał z daleka bez dotknięcia. Nie zlecił żadnych badań stwierdzając, że on tutaj nic nie widzi. Palec cały siny opuchnięty,bez możliwości zgięcia. Zalecana jakie otrzymałam to plastrowanie palców przez 3 tygodnie. Udałam się do innego lekarza który od razu wykonał badanie USG po którym się okazało że doszło do zerwania więzadła pobocznego w palcu. I zostało podjęte odpowiednie leczenie

O widzę, że wypowiadają się tylko Ci co usiłują wyłudzić zwolnienie, a im się nie udało i wylewają swoją żółć. Doktor wg mnie jest kompetentny i poświęca pacjentowi wystarczająco uwagi. Bardzo mi pomógł.

Lekarz nawet nie spojrzał na bolący staw, o badaniu nawet nie wspomnę bo nie raczył ruszyć się z krzesła. Nie postawił diagnozy i ... do widzenia. NIE polecam tego "lekarza".

Lekarz wykazujący zainteresowanie pacjentem. Wyjaśnia istotę dolegliwości oraz sposób leczenia. Polecam.

Pretensjonalny Pan który nie skupił się na moim problemie ( wyczuwalna kółka w okolicy miednicy która mnie boli i promieniuje do nogi) bo stwierdził ze jako żołnierz to kto mnie przyjął do służby 8lat temu! Poza tym stwierdził ze jako ORTOPEDA nie zajmuje się kręgosłupem, dał mi na odczepnego skierowanie na rezonans kręgosłupa odcinka lędźwiowego. W wyniku stwierdzono ze rezonans powinien być wykonany miednicy. Doktor stwierdził ze zdarzają się pomyłki i niestety nie może mi pomoc i wystawić kolejno prawidłowego skierowania. Nie tego oczekuje się od „specjalisty”. Jestem bardzo zawiedziona.

Nie tego oczekuje się od „specjalisty”.
Jestem bardzo zawiedziona.

Po samych komentarzach od razu widać, że komentujący mają spore braki odnośnie tego, jak funkcjonuje system opieki zdrowotnej w Polsce. Ciekawe, czy znane jest tym osobom pojęcie - naruszenie dóbr osobistych...

Lekarz niekompetentny, nie potrafi słuchać pacjenta, wyśmiewa go, nie potrafi postawić diagnozy, mimo iż złamanie jeszcze nie zostało zrośnięte. Nie polecam.

Beznadziejny lekarz, nie uprzejmy, nie sympatyczny, opryskliwy,juz na wstępie budzi antypatie, Nie polecam, absolutnie nie polecam, szkoda czasu na tego gbura.

absolutnie nie polecam, szkoda czasu na tego gbura.

Beznadziejny. Nie polecam. Nie leczy lecz szkodzi. Diagnozę stawia nie ogladając chorego miejsca. Sam stwierdził, że nie będzie czyścił rany bo nie ma odpowiednich umiejętności. Porażająca szczerość, która dołuje pacjenta oczekującego pomocy.

Ich hatte mir mein Fuß verletzt und war Abends im Krankenhaus er hat mich behandelt.Ich kann nur sagen dass er sehr unfreundlich und arrogant war!!!!