lekarz Mariusz Sawicki

2,7
2,5
2,9
2,6

Najbardziej kompetentny psychiatra, jakiego spotkałem w życiu. Konsultowałem się już z wieloma lekarzami tego typu, jednak ten jest bezkonkurencyjny. Najlepszy lekarz, byłem uzależniony od walenia wiadra, a on mi pomógł, serdeczne dzięki! Widzimy się na następnej wizycie;)

100% NIE Nie miły, arogancki,Nie uprzejmy sfrustrowany człowieczek który uważa siebie za gwiazdę spotkania i nie słucha tego co się do niego mówi po wizycie został jeszcze większy niesmak niż przed

100% NIE

Sympatyczny lekarz. Nie jest rozmowny, trochę lekceważy pacjenta podczas rozmowy, ale po za tym fachowy.

Odradzam! Nieuprzejmy, arogancki. Stwarza wrażenie "ważniejszego". Strasznie się czułam po wizycie u niego, byłam raz i to była moja ostatnia wizyta.

W 100 % odradzam ! Chamski, olewający i naganny stosunek do pacjenta w najtrudniejszych dla niego chwilach. Dr Sawicki to człowiek który jako psychiatra sam powinien udać się do psychologa. ODRADZAM

Dr Sawicki mi pomógł. O swoich dolegliwościach zawsze trudno rozmawia się z psychiatrą. Tak też było i w jego przypadku. W końcu jednak, z jego pomocą, udało się dojść do porozumienia. Doktor przepisał mi lek i trafił w dziesiątkę.

ten kto szuka pomocy, myślę że ją otrzyma:)

ten kto szuka pomocy, myślę że ją otrzyma:)

bardzo dobry kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie

bardzo dobry kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie

Odradzam każdemu. Niekompetentny,zarozumiały. Pacjenci mają go już dosyć. Szykujemy zbiorową skargę do NFZ-u.

Wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista super podejście do pacjenta polecam tego lekarza każdemu.