Mariusz Wilk

Ortodonta

2,7

Trudna sprawa z panem doktorem. Odnosze wrazenie ze glowna rzecza w jakiej jest zainteresowany to wlasne dobre samopoczucie kosztem pacjenta. Wywyzsza sie i patrzy z gory - nie to zeby byla okazja zeby mu dac do tego powod - bardzo naturalnie mu to przychodzi. Jakosc leczenia, po konsultacjach z innymi ortodontami, okazala sie niska (szczegolnie ze nie kasuje za swoje uslugi najtaniej). Nastaje na wyrywanie zebow i mimo ze widzi opor pacjenta nie potrafi tego sposobu "leczenia" wyjasnic ani do niego przekonac. Trzech innych ortodontow nie widzialo takiej potrzeby - ...

Jakosc leczenia, po konsultacjach z innymi ortodontami, okazala sie niska (szczegolnie ze nie kasuje za swoje uslugi najtaniej). Nastaje na wyrywanie zebow i mimo ze widzi opor pacjenta nie potrafi tego sposobu "leczenia" wyjasnic ani do niego przekonac. Trzech innych ortodontow nie widzialo takiej potrzeby - proponowali inne metody leczenia i jasno wykladali konsekwencje tych innych metod zarowno pozytywne jak i negatywne. Natomiast dla pana "doktora" jest tylko jedna jedynie skuteczna metoda ktora jest przy okazji nie najnowoczesniejsza i sporo u niego kosztuje. Radze omijac z daleka. Nie widze zeby etyka lekarska miala racje bytu w tym zakladzie, raczej etyka biznesowa i to ta oparta na maksymalizacji zysku.

Jeden wielki minus. Zapamiętaj doktorku:Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!!!!!!

Jeden wielki minus.
Zapamiętaj doktorku:Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!!!!!!

jestem na końcowej fazie leczenia i jestem bardzo zadowolona; opinie negatywne tu wypisywane to moim zdaniem bezpodstawne bzdury pisane przez osoby złośliwe którym się nudzi bądź przez konkurencję, innego wytłumaczenia jakoś nie widzę. obsługa w recepcji jest również bardzo miła. ja osobiście polecam!

nie polecam, to oszust !!!!! wyciaga tylko kase !!! i kosztuje sporo nerwow

nie polecam, to oszust !!!!! wyciaga tylko kase !!! i kosztuje sporo nerwow

Uwaga!!! omijać szerokim łukiem, żeby nie było płaczu po 2 latach udawania, że leczy - bo nie leczy, nie potrafi. Ja i kilkoro moich znajomych jesteśmy tego przykładem. A do tego oszust i naciągacz.

Do dr Wilka poszedlem po tym jak znalazlem jego oferte na internecie i zaufalem wpisom na tej stronie internetowej ale po moim doswiadczeniu z nim wydaje mi sie, ze pozytywne wpisy nie sa uczciwe - dostrzegam teraz, ze nie podaja zadnych szczegolow tylko stanowia ogolny pean na czesc dr Wilka. Dobrze, ze skonsultowalem sie z innym ortodonta. Odpychajaca postac - nie potrafi sie zachowac. Arogancja nie rzuca sie w oczy od razu ale prosze zostawic te 200 zl za wizyte to zadziera nosa jak baletnica. Wyglada na to, ze sie ...

Odpychajaca postac - nie potrafi sie zachowac. Arogancja nie rzuca sie w oczy od razu ale prosze zostawic te 200 zl za wizyte to zadziera nosa jak baletnica. Wyglada na to, ze sie dorobil i mu sodowka uderzyla do glowy.
Jego propozycja leczenia zaklada wyrywanie zebow kiedy inni specjalisci zgodnie twierdza, ze nie jest to konieczne. Dobrze, ze skonsultowalem sie z innymi ortodontami.
Gdy wspomina sie o nastepnej wizycie przekonuje zeby z gory zaplacic za nastepna wizyte.
Teraz z perspektywy czasu widze ze nie moe powiedziec o nim nic pozytywnego po 3 wizytach i zrobieniu odlewu.
No odlew jest dobry. Tylko drogo mnie kosztowal.
Nie polecam. Doktora tylko udaje.

Osobiście byłam u wielu ortodontów. Do dr. Wilka przyjeżdżam z Bełchatowa. I warto jest fachowym i uprzejmym lekarzem. A ci którzy piszą co innego raczej nie wiedzą nawet kto to jest. Lecze się u niego juz 4 lata i dokladnie wiem wszystko o moim zgryzie i o moim daleszym leczeniu. Będę miała opercje dr. Wilka skonsultował mnie z chirurgiem a ten wszystko mi dokladnie opowiedział. Widać że zalezy mu na pacjentach a nie tylko na pieniadzach. Polecam wszystkim.

hmm .. ogolnie nie mam czesto stycznosci z lekarzem, poniewarz moim aparatem zajmuja sie panie ktore tam pracuja , ale jest milym czlowiekiem . Opisal ile bede nosila aparat i dokladnie opowiedzial o moich wadach. Jestem odporna na bol i moze tez sie przyzwyczailam wiec nie narzekam . Jedyny problem jst taki iz na zawsze pasuja mi wizyty a tym bardziej , ze teraz przykmuja we wtorki , srody i czwartki ..ale nie mam problemu z czekaniem na wizyte jak u niektorych lekarzy slyszlam . Co do pan ktore pracuja ...

Co do pan ktore pracuja i zmieniaja mi luki , gumki itdto bylo ok i bzbolesnie ..jednak od chyba 2 gora 3 miesiecy pracuje tam nowa pani ktora mi podkrecala aparat i musze przyznac ze jest zbyt brutalna do tak delikatnych zebow ktore obecnie mam a chodzi mi szczegolnie o te ktore przesunely sie badz mocno wyprostowaly. No ale przy tej pani nawet bola mnie zeby ktore nigdy mnie nie bolaly . Po prostu jest BARDZO NIEDELIKATNA!! Tak nie moze byc!! Inne panie mi zmienialy gumki,luki i nawet nie drgnelam ! Nie wiem czy ta pani powinna tam pracowac jesli jest taka niedelikatna!
Jest tez problem z tym iz nie mam ja wyplukac zebow po wizycie bo nic nie ma w kubeczku :/ To nie jest fajne , kiedy mam jakis kawalek drutu czy odlamki metalu w buzi.A jeszcze co do tej pani ktora mi ostatnio pdkrecala moj papracik chcialam zauwazyc , ze przy ucinaniu drutu tak blisko mojego zeba przystawila kleszcze, ze mialam wrazenie , ze mi zab pekl. Wiec z niej nie jestem zadowolona :/
Mimo to jestem zadowolona z efektu leczenia .

Za kazdym razem gdy u niego bylem nalegal zeby z gory zaplacic za nastepna wizyte. Metody ktorych uzywa nie sa najnowoczesniejsze, nie sa nawet nowoczesne. Nie wzbudza zaufania, jest arogancki, po wizycie u innego ortodonty dowiedzialem sie ze wcale nie trzeba wyrywac zadnych zebow zeby osiagnac porzadany efekt.

Ciekawe jest to, że biadolą nieliczni i w ramach złośliwości piszą nieprawdę! Proszę nie słuchać tych wymyślonych złych opinii. W życiu nie byłam u bardziej kompetentnego lekarza, który widać z miejsca, że zna się na rzeczy! Ciekawe jest też to, że bez wykształcenia medycznego tak łatwo oceniają wiedzę innych. Pan doktor nie grzebie w necie jak napisał pewien mało inteligentny pacjent, tylko prowadzi nowoczesną dokumentację elektronicznie - właśnie po to żeby wizyta trwała krótko i była przyjemna. Jak kogoś nie stać, to niech szuka pomocy u innych konowałów!

Jak kogoś nie stać, to niech szuka pomocy u innych konowałów!