Mariusz Wilk

Ortodonta

2,7

Jestem pod wrażeniem personelu i doktora i starań, by pacjent był zadowolony.polecam

nie polecam zdecydowanie, doktor jest bardzo drogi, zachęca do leczenia ale potem kończy się tylko na umawianiu kolejnych wizyt i braniu kaski za nic. Najlepsze jest to że nie zna się na tym co robi..tak mi zniszczył zgryzt ze szok..teraz muszę do tego dokładać

szkoda że tacy ludzie nas leczą.Każdy za duże pieniądze oczekuje efektu a nie obiecanek , ktore sie nie kończą jak ciągłe wizyty. Aby brać duże pieniądze trzeba sie wykazać profesionalizmem i kulturą osobistą.

Na pierwszej wizycie zachęca i poświęca godzinę uwagi i jest okropnie miły, na kolejnych (o ile jest) bardziej zajęty jest czytaniem newsów w internecie. Przy zakładaniu aparatu jeszcze jest ok, na kolejnych już nawet płynu do płukania ust szkoda dla pacjenta. Za aparat dość sporo wychodzi, za wizyty też. Przy wyborze aparatu (zwykłym albo samoligaturującym) pani w recepcji stosuje małe kłamstewko, że cenowo lepiej wychodzi przy tym II gdyż wizyty są co 1,5 miesiąca, tylko zapomina dodać, że przy zwykłym wizyta jest po 100zl a przy II już 150zl.

Ortodonta na pierwszej wizycie obiecuje cuda. W rezultacie po 2,5 roku leczenia aparatem stałym to ja muszę liczyć na jakiś cud żeby moje zęby w ogóle utrzymały się w szczęce.Ortodonta dr. Wilk, a w zasadzie jak dla mnie cukiernik - meloman tylko pogorszył moją wadę nie wspominając już o tym że, o prawidłowym zgryzie i o wymarzonym hollywoodzkim uśmiechu mogę już zapomnieć. Czy jest uprzejmy? owszem - na pierwszej wizycie jak nakłania do założenia aparatu, później już na wizycie poświęca (o ile jest w klinice bo przecież za nasze ciężkie pieniądze woli podróżować niż skupić się na leczeniu) pacjentowi 38 sekund i ma go centralnie w dupie. Na wątpliwości pacjenta odpowiada że musi być gorzej żeby było lepiej, szkoda tylko, że to gorzej już tak zostaje i w moim przypadku nie da się już nic naprawić. Ostrzegam wszystkich omijajcie ten gabinet i dr Wilka szerokim łukiem bo ja po trzech latach walki o ładny uśmiech muszę rozpocząć kolejne leczenie, ale tym razem z depresji, po spapranym leczeniu ortodontycznym i stracie dużej sumy pieniędzy.

Ortodonta godny polecenia:) dzięki Panu Wilkowi mam piękne proste zęby.

Ortodonta godny polecenia:) dzięki Panu Wilkowi mam piękne proste zęby.

Nikt inny nie chciał się podjąć leczenia mojej wady, w stolicy w znanych firmach stwierdzono, "że trudno mieć wszystko, i jeszcze równe zęby", albo że "wiek zbyt zaawansowany na leczenie", albo że "wada nie do usunięcia". A doktor poprawił, nie byłam za stara i mogłam chcieć mieć równe zęby. Nie obiecywał cudu, a co obiecał wykonał.

Pan doktor zachowuje się chwilami, jakby pacjent był za głupi, by zrozumieć, na czym polega leczenie i pytania zbywa półżartami.

Bardzo miła profesjonalna obsługa polecam

Bardzo miła profesjonalna obsługa polecam