Marlena Borkowska-Gomoła

1,7
1,3

Baardzo niemiła...Nie wykryła mojej wady zgryzu nawet jak od samego początku do niej chodziłam!!! Nawet lekarz rodzinny to zauważył! Nie polecam!

Pani doktor niemila przede wszystkim...wypelnienia robi niedokladnie..plomby bardzo czesto wypadaja, a kiedy tylko moze zaklada amalgamtowe( bardzo niezdrowe i brzydko wygladajace) nawet gdy placi sie za wizyte, ona wklada ta, ktora chce. I robi duzy problem z zapisami na wizyty panstwowe. Nie polecam.

Pani doktor bardzo niemiła!Krzykliwa. Rozpoczęła u mnie leczenie kanałowe i nie chciała go skończyć. Wytłumaczenie: "Nie bo nie". Przez tą Panią zrobił mi się zgorzel i przez to teraz się męczę. Sprawa jest już u Rzecznika Praw Pacjenta. NIE POLECAM.