lek. dent. Marlena Borkowska-Hochór

Ta kobieta to porażka...Chamska,napastliwa,krzykliwa baba.W gabinecie niezbyt czysto.Na poprawki po jej partactwie wydałam 300zł.Stanowczo odradzam.

Bardzo dobra dentystka. Zrobiłem u niej wiele zębów i nigdy nie miałem najmniejszego zastrzeżenia co do profesjonalizmu, nie wspominając o miłej atmosferze. Gdyby było więcej takich stomatologów, to ludzie nie mieli by lęku przed denstytami. Polecam.

Nie polecam, Ta pani zniszczyła mi zęby pozostawiając kawałek waty w srodku przy leczeniu kanalowym...przezywalam przez nia koszmar.Odradzam.Podejscie ma oczywiscie jak kazdy ktory bierze pieniadze kazdy ich potrzebuje i szanuje i za to bedzie szanowal. nigdy w zyciu noga w gabinecie tej pani nie postanie i reszcie tez odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!

Okropna kobieta która nie zakłada rękawiczek jednorazowych a śliniaki jak są już porwane to dopiero wymienia. Nie odkaża fotela i rąk po pacjencie i bierze się za następnego pacjenta. Nie oddaje do utylizacji gazików i innych rzeczy. Strach tam chodzić bo można coś złapać.

Fantastyczny stomatolog, dzięki niej pozbyłam się lęku przed dentystami. Jest kompetentna, dokładna, nigdy nie miałam problemów z plombami po wizycie. Wszystko (włączając w to wspaniałe podejście pani doktor) na 5 (a nawet 6).

Wspaniały stomatolog,Pani jest miła,uprzejma,znieczulenia zawsze działają - co jest dla mnie bardzo ważne :) wypełnienia wykonane przez tego stomatologa nie wypadają,nie kruszą się,wszystko zrobione idealnie :) bardzo polecam tego lekarza,cena troszkę wysoka ale myślę że za tak profesjonalną opiekę warto trochę więcej zapłacić :)

Wspaniały lekarz. Z jednej strony szkoda, że renowacja została zrobiona tak dobrze - nie będzie możliwości spotkania.

Pani Marlena jest doskonalym stomatologiem o duzym doswiadczeniu ,perfekcyjnie opanowala swoj fach !Do tego jest niezwykle uprzejma i przejeta troska o pacjenta.Jest osoba budzaca pelne zaufanie poprzez swoja prostolinijnosc i szczere podejscie do kazdego pacjenta !Zdecydowanie - godna polecenia !