lekarz Marlena Krzyśków-Szpoper

Psychiatra

3,7
3,5
3,7

Borykałem się po Wrocławiu,Poznaniu u wielu specjalistów psychiatrów, a dopiero pomogła mi pani dr.Marlena . taki super lekarz i to pod nosem. Polecam wszystkim!!!

Polecam panią Marlenę,ponieważ jest bardzo sympatyczna,miła i uprzejma.W każdej chwili może przyjąć pacjenta lub coś doradzić.Polecam panią doktor ponieważ mi bardzo pomogła . :) Polecam .

Polecam .

Bardzo sympatyczna, otwarta, miła, słuchająca pacjenta, z dużym poczuciem humoru..Posiada dużą wiedzę Wcale nie jest prawdą, że jest wyniosła i arogancka wobec pacjenta. Nigdy nie odmówi pomocy. Szczerze polecam!

Dobre podejście do pacjęta. Wyczerpująca i konkretna diagnoza oraz sposób leczenia. Gorąco polecam

Ta pani doktor jest naprawdę wredna nie pomogła a pogorszyła mój stan zdrowia olała mnie w najbardziej potrzebującym momencie gdyby nie pan Łukasz psycholog dawno by mnie nie było na tym świecie. Zdecydowanie nie Polecam tej osoby!!!

Szanowna Pani Dr jest przede wszystkim nieuprzejma i wyniosła wobec pacjenta...zdecydowanie nie polecam tej osoby ponieważ z taką postawą jaką prezentuje wątpię czy jest zdolna pomóc komukolwiek.