lekarz Marta Gajdzik-Orzeł

Szkoda czasu na wizytę u takiego lekarza. Brak wiedzy merytorycznej i jeszcze arogancja. Pani doktor to tylko wydaje się, że jest specjalistą - na pewno nie w diabetologii. Rzeczywistość jest inna. Nie polecam.

Brak słów, zero profesjonalizmu. Pani doktor odwołała wizytę z niewiadomych powodów niecałą godzinę przed umówionym terminem. Kompletny brak poszanowania pacjenta. Ciekawe czy gdyby to pacjent np. spóźnił się na wizytę też byłaby tak wyrozumiała. Szkoda czasu na takiego lekarza.

Brak słów, zero profesjonalizmu.
Szkoda czasu na takiego lekarza.

Witam. Pani doktor już od dłuższego czasu kontroluje stan mojego zdrowia. 58 latek już za mną. Jest to jeden z dwóch lekarzy, z którymi ma okresowy kontakt. Szczegółowo interesuje się stanem zdrowia pacjenta niczego nie pomija. Jest to osoba bardzo sumienna z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też ogromną cierpliwość do pacjentów, jest otwarta i co jest również ważne umie ich wysłuchać. Zdecydowanie polecam tego lekarza A.J.

Zdecydowanie polecam tego lekarza
A.J.