lekarz Marta Gorczyca pluta

Internista

Lekarz z powołania. Miła, sympatyczna, pomocna. Opiekuńcza w stosunku nie tylko do pachtowy ale również dla ich bliskich. Cierpliwa i czas poświęca w całości dla pacjenta. Polecam i ja Panią doktor Martę. I mnie nie raz pomogła z sercem podchodząc do mnie. I zawsze polecam i polecać biedę tak serdeczną i sympatyczna osobę.

świetna Pani doktor, w pełni oddana swojej pracy. To lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do pacjenta i fach to główne zalety Pani doktor. Mogę z odpowiedzialnością powiedzieć, że ta Pani uratowała mi życie, i za to będę zawsze wdzięczny! Więcej takich lekarzy!

Wciąż poszukujesz "Internista Jasło"?

Krasińskiego 16/40

Kościuszki 15/2