Internista Jasło

lekarz Artur Sadzikowski

Krasińskiego 16/40
38-200 Jasło

bardzo dobry lekarz, w dodatku z dużym poczuciem humoru, można z nim pogadać i w ogole jak z normalnym człowiekiem nie ma się nie wiadomo za kogo. zdecydowanie jestem zadowolona, przede wszystkim żeby pomoc drugiemu , bardzo fajny pan polecam :)
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Aneta Dacyl

38-200 Jasło

Super lekarz. Wyciagnela mnie z powaznej choroby. Nie widze lepszego w jasle. U samborskiego zla diagnoza i duzo problemow.

lekarz Krzysztof Fudalej

Ducala 15a
38-200 Jasło

Pan doktor leczył mojego tatę wiele lat. Wielokrotnie przychodził do domu kiedy ojciec gorzej się poczuł , nie było przypadku aby odmówił. Wiele razy prosił tatę by jednak udał się do szpitala. Szczęście w nieszczęściu że ostatnie chwile życia tato był w domu tak jak zawsze chciał ,wśród swoich i miał szczęście trafić na dyżur właśnie Pana doktora Fudaleja który robił wszystko by przywrócić tacie prace serca, wiem bo byłem ...
Opinia dodana przez: Tomasz H.

lekarz Marta Gorczyca pluta

38-200 Jasło

Lekarz z powołania. Miła, sympatyczna, pomocna. Opiekuńcza w stosunku nie tylko do pachtowy ale również dla ich bliskich. Cierpliwa i czas poświęca w całości dla pacjenta. Polecam i ja Panią doktor Martę. I mnie nie raz pomogła z sercem podchodząc do mnie. I zawsze polecam i polecać biedę tak serdeczną i sympatyczna osobę.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Andrzej Trzop

Kardiolog, Internista

Kościuszki 15/2
38-200 Jasło

Przeprowadza dokładny wywiad, poświęca dużo czasu ok. 30 min., wykonuje EKG w gabinecie prywatnym.

lekarz Małgorzata Harasimowicz

Internista, Endokrynolog

38-200 Jasło

NIE POLECAM MIAŁEM PODWYŻSZONE TSH PANI DOKTOR STWIERDZIŁA ŻE TO NIEDOCZYNNOŚĆ I LEKI DO KOŃCA ŻYCIA MAM ZAŻYWAĆ, NIE ZASTANOWIŁA SIĘ NAD PRZYCZYNĄ, A WYSTARCZYŁO OGRANICZYĆ KAWĘ Z 8 NA 2SZT. I SUPLEMENTOWAĆ SIĘ PRZEZ MIESIĄC JODEM I JUŻ ROK JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Grzegorz Piękoś

17 Stycznia 100
38-200 Jasło

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!
brak podstawowej wiedzy i kompetencji. Zrobił mi bardzo wielka krzywde przypisujac bardzo silne leki których nigdy nie powinnam brac. Na końcu nawet nie przeprosil tylko drwił sobie ze mnie. Porażka! !!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Jerzak

Lekarz rodzinny, Internista

Gądki 37D
38-200 Jasło

Lekarz ? posiadający wiedzę internistyczną , który podważa kompetencje lekarzy specjalistów innych dziedzin, rozpoznanie choroby wyłącznie stereotypowo, bez podejścia i zrozumienia pacjenta, brak kultury i komplesowego podejścia do chorego, lekceważący innych lekarzy, brak kompletny uprzejmości , wykazujący się arogancją traktujący chorego jak podmiot, jeśli można by było dać mu zero gwiazdek to tak by wyglądała moja opinia na temat tego lekarza

lekarz Włodzimierz Kamiński

lekarz Edyta Hałucha