lekarz Grzegorz Piękoś

1,5
1,5

Okropne potraktowanie pacjenta. Dzisiaj dosłownie rozpłakałam się w gabinecie- miałam skierowanie z dopiskiem PILNE, w rejestracji na w miarę wczesny termin pani doradziła iść do gabinetu, tak zrobiłam. W gabinecie przykra niespodzianka, lekarz powiedział, ze nie zarejestruje mnie na wcześniejszy termin niż sierpień, bo nie widzi podstaw do tego. Prosiłam, tłumaczyłam, ze jestem osobą po nowotworze tarczycy, a badania krwi, które były robione kilka dni temu wyszły znowu złe. Kazał się zgłosić tam, gdzie wczesniej się było leczonym- w moim przypadku na drugim koncu Polski. Chciałam tylko skonsultować te badania ze specjalista bez jeżdżenia tyle kilometrów do wcześniejszego lekarza w Gliwicach. Zero współczucia czy empatii.

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam!!! NIE POLECAM !!!!!!!!! brak podstawowej wiedzy i kompetencji. Zrobił mi bardzo wielka krzywde przypisujac bardzo silne leki których nigdy nie powinnam brac. Na końcu nawet nie przeprosil tylko drwił sobie ze mnie. Porażka! !!

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!